Lietuvos paštas kviečia išrinkti gražiausią pašto ženklą (0)

Europa. Senieji žaislai

Europa. „Senieji žaislai“

Išleidęs naują pašto ženklą „Senieji žaislai“ iš serijos „Europa“, Lietuvos paštas kviečia už jį balsuoti gražiausių Europos pašto ženklų konkurse. Savo balsą už gražiausią Europos pašto ženklą galima atiduoti „PostEurop“ internetiniame tinklalapyje.

„Tokiuose konkursuose per pašto ženklus galima pristatyti savo šalies kultūrą, papročius, istoriją, tradicijas, architektūrą ir pan. Šių metų tema – senieji žaislai, kur lietuviškajame pašto ženkle pavaizdavome senovinį medinį galvosūkį-dėlionę. Tai – išties unikalus ir netradicinis žaislas, todėl tikimės, kad lietuviškas pašto ženklas patrauks ne tik tautiečių, bet ir kitų šalių gyventojų dėmesį“, – sakė Lietuvos pašto Pašto ženklų leidybos departamento vadovas Ervinas Vaišnoras.

Konkursui pateiktas pašto ženklas buvo išleistas gegužės 9 dieną. Dailininkės Irmos Balakauskaitės kurtame pašto ženkle pavaizduotas senovinis medinis galvosūkis-dėlionė iš Lietuvos liaudies buities muziejaus rinkinių. Pašto ženklo nominalas – 0,71 Eur, tiražas – 200 tūkst. egzempliorių.

Gražiausio Europos pašto ženklo rinkimai organizuojami nuo 2002 metų. Kasmet nacionaliniai Europos paštų operatoriai konkursui gali pateikti vieną pašto ženklą, išleistą tęstinėje serijoje „Europa“. Pernai buvo renkamas gražiausias temos „Muzikos instrumentai“ ženklas.

Per metus Lietuvos paštas vidutiniškai išleidžia 25–30 pašto ženklų. Lietuvos paštas taip pat teikia pasiuntinių, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė