Atnaujinta dingusio lėktuvo An-2 paieškos operacija (1)

An-2-kam.lt-a.tamosiuno-nuotr

An-2 | kam.lt, A. Tamošiūno nuotr.

Gegužės 18 d. atnaujinta ir vykdoma gegužės 16 d. virš Baltijos jūros dingusio lėktuvo „An-2“ paieškos operacija. Paieškos ir gelbėjimo operacijai skiriamas Lietuvos karinių oro pajėgų transporto lėktuvas „Spartan“ C-27J.

Taip pat prašoma Švedijos ir Latvijos pagalbos vykdant paieškos darbus.

Operacijai vadovauja Lietuvos karinių pajėgų Jūrų gelbėjimo ir koordinavimo centras.

Lėktuvas „An-2“ su virš Baltijos jūros dingo gegužės 16 d.  skrisdamas iš Švedijos į Lietuvą. Nuo to laiko jokių avarijos pėdsakų aptikti nepavyko. Dingusiu lėktuvu „An-2“ skrido du labai patyrę lakūnai – Alvydas Selmistraitis ir Adolfas Mačiulis ore praleidę daugiau nei 15 tūkst. valandų.

Po to kai dingusio lėktuvo paieškos gegužės 17 d. vakare buvo nutrauktos dingusiųjų lakūnų artimieji viešai kreipėsi ragindami atnaujinti avariją patyrusių lakūnų paieškas.

Lakūno  A. Mačiulio dukra Brigita Mačiulytė socialiniame tinkle „Faceboook“ keripėsi į visuomenę kviesdama susivienyti ir prašyti atsakingų institucijų, kad paieška būtų atnaujinta. Tik šis artimųjų ryžtas ir paskatino jau nieko ketinusius nedaryti pareigūnus atnaujinti paiešką.

Susisiekimo ministerija dėl lėktuvo dingimo pradėjo tyrimą. Pranešama, kad tyrimui vadovauja Transporto avarijų ir incidentų tyrimo skyriaus vadovas Bronius Merkys.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė