V.Gedvilas nebekandidatuos į švietimo ir mokslo ministrus (0)

V.Gedvilas | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

V.Gedvilas | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Darbo partijos kandidatas į švietimo ir mokslo ministrus Seimo vicepirmininkas Vydas Gedvilas nusprendė atsisakyti pretenduoti į šią kėdę.

V. Gedvilas pranešė ketinantis kreiptis į teismą dėl savo garbės ir orumo po to, kai Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė, jog jo kandidatūra negali būti net svarstoma.

Pasitraukimo aplinkybes jis grindžia tuo, kad jam labiau svarbi yra Lietuva, nei asmeninė garbė. Taip pat tikino nežinantis kodėl buvo mestas nepasitikėjimo šešėlis.

Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Kęstutis Daukšys žurnalistams sakė,kad bus ieškomas naujas žmogus ministro vietai užimti. Dėl šios priežasties šįvakar yra kviečiamas Darbo partijos prezidiumo posėdis.

Darbo partijai nusprendus atšaukti savo deleguotą švietimo ir mokslo ministrą Dainių Pavalkį, į jo vietą nuspręsta paskirti Seimo Pirmininko pirmąjį pavaduotoją V. Gedvilą. Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgdama į Specialiųjų tyrimų tarnybos pateiktą informaciją apie V. Gedvilą, nusprendė nepritarti jo kandidatūrai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė