Tautininkai protestuos prieš imigrantų siuntimą į Lietuvą (8)

Tautininkai | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Tautininkai | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Gegužės 13 dieną, 12 val. Tautininkų Sąjunga Vilniuje ketina surengti piketą prie Europos komisijos atstovybės Lietuvoje (Gedimino pr. 16, prie įėjimo iš Vilniaus gatvės pusės).

Tautininkų Sąjunga prieštarauja Europos Komisijos vadovo Žano Klodo Junkero planui paskirstyti į Europos Sąjungą atvykusius imigrantus po Europos Sąjungos šalis.

Pasak tautininkų reikia griežtai skirti politinius, karo ir katastrofų genamus pabėgėlius nuo ekonominių klajoklių, ieškančių geresnio gyvenimo svetima sąskaita.

„Politinių, karo ir katastrofų genamų pabėgėlių atžvilgiu pritariame Jungtinės Karalystės pozicijai: jų priėmimą, priimamų asmenų skaičių, priėmimo laiką ir sąlygas turi spręsti kiekviena valstybė savo ruožtu, atsižvelgdama į savų visuomenių interesus ir galimybes. Ekonominių klajoklių atveju pritariame ilgametei danų tautininkų lyderei Pijai Kiersgor: skurstančių šalių problemų sprendimai glūdi jose pačiose“, – sako Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka.

Pasak jo Europos Sąjungos parama šioms šalims ir jų gyventojams galėtų pasireikšti švietimu, kokias politines, socialines ir ekonomines reformas jos galėtų vykdyti, kad išbristų iš skurdo ir suklestėtų.

Tautininkai mano, kad nuolatinis ir masinis šių šalių gyventojų priiminėjimas į Europos šalis tiktai gilina jau globalėjančias problemas.

„Kiekvienos valstybės užduotis pirmiausiai rūpintis savais piliečiais. Masinis geresnio gyvenimo ieškotojų antplūdis sukelia kultūrines, socialines, ekonomines ir politines įtampas priimančiose valstybėse ir daugelis Vakarų Europos šalių – to įrodymas. Europos Sąjungos institucijos privalo gerbti valstybių-narių suverenumą ir interesus“, – įsitikinęs J. Panka.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė