Kultūros ministerijoje viešėjo Japonijos–Lietuvos draugystės asociacijos nariai (0)

Japonai1-lrkm.lt

lrkm.lt nuotr.

Gegužės 11 dieną Lietuvos kultūros ministerijoje lankėsi Japonijos–Lietuvos draugystės asociacijos nariai ir pirmininkas Seiči Mizuno (Seiichi Mizuno). Svečius pasveikinęs kultūros ministras Šarūnas Birutis padėkojo už jaunimo kultūros mainų skatinimą, ilgametes labdaros iniciatyvas, visapusišką paramą Lietuvos ambasadai Japonijoje.

„Sveikinu asociacijos narius atvykus oficialaus vizito į Lietuvą. Noriu padėkoti už ilgametes iniciatyvas teikiant labdarą vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams, organizuojant labdaros renginius Japonijoje ir Lietuvoje, pritraukiant savanorius profesionalius ir mėgėjų menininkus. Taip pat dėkoju už Japonijos kultūros pristatymus Lietuvoje dalyvaujant Lietuvos jaunimui, įvairiapusę paramą Lietuvos ambasadai Tokijuje organizuojant Lietuvos kultūros renginius Japonijoje“, – sakė kultūros ministras.

Gegužės 12 d. Nacionaliniame dramos teatre Japonijos–Lietuvos draugystės asociacija surengs labdaros vakarą – kompozitoriaus Yuki Ando operos „Sempo Sugihara. Vilties sakuros“ premjerą, dalyvaujant solistams ir mėgėjų chorui iš Japonijos,  lietuvių chorui „Libro“  bei orkestrui. Surinktos aukos bus skiriamos labdaros ir paramos fondui „Rugutė“, remiančiam vėžiu sergančius vaikus, ir Fukušimos cunamio aukoms paremti.

Antrojo oficialaus Asociacijos vizito Lietuvoje metu taip pat vyks susitikimai Užsienio reikalų, Švietimo ir mokslo ministerijose, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose.

2001 m. Tokijuje įkurta nevyriausybinė organizacija meno, kultūros, mokslo ir ekonominiams ryšiams su Lietuva plėtoti. Šiuo metu asociacijoje veikia 40 narių – verslininkai, buvę Lietuvoje akredituoti ambasadoriai, politikai, meno vadybininkai, menininkai.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė