Genocido aukų muziejuje bei Tuskulėnų memoriale Muziejų dieną bus galima apsilankyti nemokamai (0)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Gegužės 18-oji Tarptautinė muziejų diena. Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) Genocido aukų muziejus ir Tuskulėnų rimties parko memorialinis kompleksas šia dieną, kaip ir viso pasaulio muziejai, kviečia 10 val. iki 17 val. nemokamai aplankyti padodas ir dalyvauti nemokamose ekskursijose.

Genocido aukų muziejuje lankytojai galės apžiūrėti buvusį KGB vidaus kalėjimą, mirties nuosprendžių vykdymo patalpą, šiuolaikines ekspozicijas, pasakojančias apie nepriklausomybės praradimą XX a. viduryje, sovietų valdžios represijas ir tautos kovą dėl nepriklausomos valstybės atkūrimo. Konferencijų salėje jų lauks pažintis su Kaišiadorių muziejaus paroda „Laisvės kova laimėta! Kaišiadorių krašto partizanų istorija“. 11, 13 ir 15 val. iš anksto užsiregistravę lankytojai galės dalyvauti nemokamose teminėse ekskursijose.

Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse lankytojai bus kviečiami susipažinti su muziejine paroda „Tuskulėnų dvaro paslaptys“ ir Konferencijų salėje rodoma paroda „Dainavos apygardos Genio grupės partizanų žūtis. 1952 m. gegužė“.

Tarptautinė muziejų diena minima nuo 1978 m.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė