Anykščiuose dirbusių jaunųjų profesionalų projektas įvertintas Europoje (0)

vicanyksciai.lt

vicanyksciai.lt nuotr.

Anykščių rajono vietos bendruomenių verslo paramos tinklo projektas, kurį įgyvendino Anykščių rajono savivaldybėje penkis mėnesius dirbę Jaunųjų profesionalų programos „Kurk Lietuvai“ dalyviai Miglė Satkauskaitė ir Eimantas Matulaitis buvo puikiai įvertintas ir praėjęs pirmąjį atrankos etapą pretenduoja gauti REVES EXCELLENCE 2015 apdovanojimą už partnerystę tarp viešojo ir socialinio sektoriaus kuriant ir įgyvendinant socialines inovacijas.

REVES komisijai buvo pateiktos paraiškos iš įvairių Europos šalių: Prancūzijos, Italijos, Belgijos, Lenkijos, Švedijos, Suomijos ir kt. Kategorijoje „Naujų vietos gerovės modelių formavimas” tarp apdovanojimams atrinktų 36 paraiškų, Anykščių rajono vietos bendruomenių verslo paramos tinklo paraiška ˜– vienintelė iš Lietuvos.

Visi apdovanojimams atrinkti dalyviai birželio 5 dieną kviečiami į Briuselį, ES Regionų komitetą, pristatyti savo įgyvendintą projektą komisijai, nuspręsiančiai, kurie trys projektai verti pagrindinio apdovanojimo.

JPP „Kurk Lietuvai“ dalyviai, bendradarbiaudami su Anykščių rajono savivaldybe ir VšĮ Anykščių verslo informaciniu centru, sukūrė Anykščių krašto vietos bendruomenių verslo paramos tinklą, kurio tikslas – patarti verslą pradedančioms bendruomenėms ir ieškoti tvaraus tarpusavio bendradarbiavimo galimybių. Šis tinklas vienija vietos ir Lietuvos visuomeniškus verslininkus ir įvairių sričių ekspertus. Tikimasi, kad tinklo veikla prisidės prie Anykščių krašto vietos bendruomenių verslumo skatinimo. Jau penkiolika Anykščių rajono verslininkų bei amatininkų sutiko konsultuoti 44 rajono kaimo bendruomenes ir dirbti kartu.

Daugiau apie Anykščių rajono vietos bendruomenių verslo paramos tinklo projektą, kurį toliau plėtoja Anykščių verslo informacinis centras,  bei Lietuvos bendruomenių verslų žemėlapį, kurį taip pat sukūrė jaunieji profesionalai, galima rasti Anykščių verslo informacinio centro svetainėje bendruomenių skiltyje.

Už svarų Miglės ir Eimanto indėlį bendruomenių  verslumo plėtrai jiems buvo suteikta išskirtinė garbė kelti valstybinę vėliavą per Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Anykščiuose.

Primename, kad JPP „Kurk Lietuvai“ plėtra į Lietuvos savivaldybės prasidėjo 2014 m. spalio mėn., kai 14 jaunų profesionalų išvyko į septynias Lietuvos savivaldybes konsultuoti investicinės aplinkos gerinimo, verslumo skatinimo, konkurencingumo didinimo ir įvaizdžio gerinimo klausimais.

Anykščių rajono savivaldybė buvo viena iš septynių savivaldybių, praėjusi net kelis vertinimo etapus ir kartu su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ įgyvendino bendrą projektą pagal JPP „Kurk Lietuvai“ programą bei sulaukė dviejų jaunųjų profesionalų – Miglės Satkauskaitės ir Eimanto Matulaičio.

Apie Anykščiuose sukurtą bendruomenių verslo paramos tinklą plačiau galite paskaityti čia.

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė