Prasidėjo išankstinis priėmimas Lietuvos edukologijos universitete (0)

Prasideda išankstinis priėmimas Lietuvos edukologijos universitete | LEU nuotr.

Prasideda išankstinis priėmimas Lietuvos edukologijos universitete | LEU nuotr.

Gegužės 4 dieną prasidėjo išankstinis priėmimas į valstybės nefinansuojamas bakalauro studijas, kuris tęsis iki gegužės 22 d. Išankstinis priėmimas į nuolatines ir ištęstines bakalauro studijas skirtas tik tiems, kurie numato studijuoti savo lėšomis. Šis priėmimas vykdomas atskirai nuo LAMA BPO.

Dokumentų registravimas vyks gegužės 4–22 d. (darbo dienomis 10–16 val., šeštadieniais – 10–13 val.) Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) centrinių rūmų 119 kabinete (Studentų g. 39, Vilnius). Prašymų dalyvauti konkurse priėmimas, pageidavimų prašymuose koregavimas ir dokumentų registravimas asmeniškai, per įgaliotą asmenį arba elektroniniu paštu stojimas@leu.lt.

LEU Priėmimo komisija pabrėžia, kad dalyvavimas išankstiniame priėmimo etape (tiek priimtiems, tiek nepriimtiems į universitetą studijuoti asmenims) neužkerta kelio dalyvauti ir bendrajame priėmime.

Jeigu ketinate dalyvauti priėmime, jums reikalingi šie dokumentai: pasas arba asmens tapatybės kortelė, brandos atestatas ir jo priedas(-ai) arba kitas(-i) vidurinį išsilavinimą liudijantis(-ys) dokumentas(-ai), 2 nuotraukos (3×4 cm), į universiteto banko sąskaitą sumokėtos stojamosios įmokos (stojant į vieną studijų programą – 10 Eur dydžio įmoka, į kiekvieną papildomą studijų programą arba koreguojant anksčiau nurodytus pageidavimus – po 5 Eur) kvitas (stojamąją įmoką galima sumokėti Priėmimo komisijoje), dokumentas, patvirtinantis pavardės keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde.

Konkursinio balo sandarą, priėmimo vykdymą, reikalingus dokumentus, studijų kainas, prašymo pavyzdį ir kitą naudingą informaciją rasite čia.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė