Į Lietuvą atvykstantis „Google“ atstovas: opiausia visuomenės problema – laiko ir talento švaistymas (1)

Omidas Šeibanis | asmeninio archyvo nuotr.

Omidas Šeibanis | asmeninio archyvo nuotr.

Viena didžiausių visuomenės problemų, su kuriomis susiduria XXI amžiaus žmogus – nesugebėjimas produktyviai išnaudoti laiką ir talentą, įsitikinęs „Google“ naujų verslų vystymo vadovas Omidas Šeibanis (Omidas Scheybani), pasaulyje gerai žinomas keliautojas, fotografas ir aktyvus socialinio tinklo „Instagram“ naudotojas. Progreso konferencijoje LOGIN 2015 pranešimą skaitysiantis O. Šeibanis įsitikinęs, kad svajones pakeitus planavimu, neįmanomų dalykų nebelieka.

„Dar augdamas nedideliame Vokietijos miestelyje, svajojau gyventi užsienyje, dirbti tarptautinėje kompanijoje ir prisidėti prie milžiniškos svarbos projektų. Tuomet net nebūčiau pagalvoję, kad dirbsiu „Google“, gyvensiu tarp Kalifornijos ir Pietų Amerikos bei keliausiu po įvairias pasaulio šalis, – pasakoja O. Šeibanis. – Labai svarbu nuolat sau priminti, kad viskas, kas vyksta gyvenime, nėra savaime suprantamas dalykas – tai galimybės, kurias suteikia gyvenimas ir kurias privalu įvertinti bei jomis pasinaudoti.“

O. Šeibanis mano, kad viena iš didžiausių šių laikų problemų yra ta, jog žmonės per daug laiko praleidžia įgyvendindami kažkieno kito idėjas, kurios neteikia džiaugsmo jiems patiems. Būtent todėl darbams, kurie iš tikrųjų leistų pasijusti laimingais ir visiškai atsidavusiais, nebelieka nei laiko, nei jėgų. Pasak O. Šeibanio, svarbiausias dalykas, siekiant savo tikslų – ne svajoti, o planuoti. „Jeigu imu įsivaizduoti save kažką darantį, mano protas automatiškai pradeda planuoti žingsnius, kurie padėtų svajones paversti realybe“, – sako svečias iš Kalifornijos.

Noras ne tik svajoti, bet viską, kas įmanoma, patirti ir pažinti pačiam, lydi O. Šeibanį nuo mažų dienų. Nors jo šeima kilusi iš Irano ir yra ne katalikai, vaikystėje su tėvais Omidas šventė Kalėdas tam, kad geriau pažintų krikščionių kultūrą, kurioje tuo metu gyveno. Užaugęs liberalių pažiūrų šeimoje, O. Šeibanis visuomet juto norą keliauti, pažinti kitas šalis, jų gyvenimo būdą. Pirmą kartą Lietuvoje apsilankysiantis svečias jau nebesuskaičiuoja keliose šalyse ir kiek kartų teko pabuvoti. Faktas, kad dėl vietos vizoms stokos per ketverius metus keisti pasą teko jau kelis kartus, neleidžia suabejoti pomėgiu keliauti ir ieškoti naujų patirčių.

Daugiau apie sėkmingą gyvenimą, patirtį ir apie tai, kaip reikėtų keisti požiūrį į svajones, O. Šeibanis pasakos LOGIN 2015 konferencijoje, kurioje skaitys pranešimą „Dalykai, kurių išmokau „Google“ slėnyje“.

Didžiausia Baltijos šalyse progreso ir technologijų konferencija LOGIN 2015, kurios pagrindiniai partneriai yra telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“, IT ir telekomunikacijų bendrovė „Teo bei VšĮ „Versli Lietuva, vyks gegužės 7–8 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Kategorijos: Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė