Organizacija „AšLietuvai“ griežtai atsiribojo nuo „Diena Media News“ leidinių šmeižto (2)

diena-media-smeiztas-alkas.lt-koliazas

„Diena media“ paskleidė šmeižtą | Alkas.lt koliažas

Organizacija „AšLietuvai“ išplatino pareiškimą kuriame griežtai atsiribojo nuo  įmonės „Diena Media News“ leidžiamų dienraščių: „Vilniaus diena“, „Kauno diena“, „Klaipėda“, išplatintų straipsnių „Prieš Lietuvą – iš vidaus“  ir „Kova prieš Lietuvą finansuojama ir iš Kauno“ tikrovės neatitinkančių šmeižikiškų teiginių esą „AšLietuvai“ yra Lietuvai kenkianti organizacija.

„AšLietuvai“ įkurta garsaus JAV idėjų projekto TED, LR Seimo Informacinės visuomenės plėtros komiteto, Seimo narių, ManoEstija (MinuEesti) dėka, kartu su organizacija „Darom“ bei kitais visuomeniniais partneriais.

Daryti projektai kartu su Vyriausybe ir „Darom“ („Idėjų diena“). Deja, Vyriausybės iniciatyva palaipsniui nuslopo. Idėjų diena nebeorganizuojama. Ką prieš penkerius metus kauptas piliečių idėjų bankas gali turėti bendra su straipsnyje gretinama „Koncepcija obščestvennoj bezopasnosti“?

„AšLietuvai“ taip kaip ir projektuose ManoEstija (MinuEesti), JAV „Obama Book“, Airijos „Ideas Campaing“ ir panašiuose naudojami tūkstančių piliečių siūlymai-idėjos kaip sužadinti šalies ekonominį proveržį.

Kaip tik šiuo metu jos veikla po kelerių metų pertraukos vėl atnaujinama, organizacija žengia į naują veiklos etapą.

Alkas.lt primena, kad šių metų 22 d. įmonės „Diena Media News“ leidžiami dienraščiai: „Vilniaus diena“, „Kauno diena“, „Klaipėda“, išplatino straipsnius „Prieš Lietuvą – iš vidaus“  ir „Kova prieš Lietuvą finansuojama ir iš Kauno“, kuriuose viešai paskleidė tikrovės neatitinkančią, interneto portalų Alkas.lt, Voruta.lt, Slaptai.lt o taip pat internetinio projekto „AšLietuvai“ bendradarbių orumą žeminančią ir reputaciją menkinančią informaciją, neva šie portalai yra „tinklo principu“ prieš Lietuvą veikiančių tinklalapių „branduolys“ ir dalyvauja antivalstybinėje veikloje.

Alkas.lt portalo vyr. redaktorius  Jonas Vaiškūnas balandžio 27 d. Seime surengtoje spaudos konferencijoje pranešė, kad melagingą informaciją paskelbusiems leidiniams išsiųstas reikalavimas ją paneigti.

„Nesulaukę paneigimo būsime priversti kreiptis į Žurnalistų etikos komisiją ir teismą, nes neįsivaizduoju sunkesnio kaltinimo už tą, kuris šioje nesąžiningoje publikacijoje mestas mums“, – sakė Alkas.lt vyriausiasis redaktorius.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė