Į Lietuvą neįleisti Rusijos motociklininkai, tarp kurių ir „Naktinių vilkų“ narys (4)

cdn1.mygazeta.com nuotr.

cdn1.mygazeta.com nuotr.

Antradienį, balandžio 28 dieną, pasieniečiai neleido į Lietuvą iš Baltarusijos ir Rusijos įvažiuoti dviem motociklininkams, Rusijos piliečiams. Išvakarėse į šalį buvo neįleisti šeši tokie keliautojai. Nors jie turėjo vizas, tačiau negalėjo pateikti kitų privalomų dokumentų, be kurių patekimas į Šengeno erdvę yra negalimas.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Druskininkų užkardos pasieniečiai Raigardo punkte antradienį patikrino iš Baltarusijos motociklu „Harley Davidson“ su rusiškais numeriais vykusio 29-erių Rusijos piliečio dokumentus. Kontrolės metu nustatyta, kad motociklininkas neturi reikalingų dokumentų, pateisinančių buvimo Lietuvoje tikslą ir sąlygas. Apklausiamas užsienietis neneigė priklausantis „Naktinių vilkų“ baikerių klubui.

Druskininkų pasieniečiai taip pat nustatė, kad šis motociklininkas išvakarėse, pirmadienį, dusyk mėgino įvažiuoti į Lenkiją. Šios šalies pasieniečiai Rusijos piliečio neįsileido dėl tos pačios priežasties – jis neturėjo buvimo tikslą ir sąlygas pateisinančių dokumentų.

Rusui Druskininkų užkardos pareigūnai neleido įvažiuoti į Lietuvą, todėl jis buvo priverstas grįžti į Baltarusiją.

Antradienį vienas motociklininkas, 47-erių Rusijos pilietis, į Lietuvą norėjo įvažiuoti ir iš Kaliningrado srities. Kybartų punkte jo ir motociklo „Yamaha“ rusiškais numeriais dokumentus tikrinę VSAT Lazdijų rinktinės Kybartų užkardos pasieniečiai nustatė, kad užsieniečio transporto priemonei neatlikta privalomoji techninė apžiūra. Tai buvo priežastis, dėl kurios jam neleista atvykti į Lietuvą.

Pirmadienį pasieniečiai neleido į šalį įvažiuoti šešiems motociklais vykusiems Rusijos piliečiams.

Raigardo punkte paaiškėjo, kad du 31-erių ir vienas 32-ejų motociklų „Honda“ rusiškais numeriais vairuotojai neturėjo atliktą techninę apžiūrą liudijančių dokumentų.

Tą pačią dieną iš Kybartų punkto atgal į Kaliningrado sritį buvo priversti grįžti motociklu „BMW“ su rusiškais numeriais važiavę 36-erių vyras ir 34-erių moteris, Rusijos piliečiai. Jie neturėjo dokumentų, pateisinančių buvimo tikslą ir sąlygas. Dėl tos pačios priežasties Kybartų pasieniečiai į Lietuvą neįsileido ir 65-erių Rusijos piliečio, motociklo „Honda“ rusiškais numeriais vairuotojo.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė