A. Mamontovas parduotuvėje paplojo užuot susimokėjęs (video) (0)

A.Mamontovas_FB foto

Andrius Mamontovas | FB nuotr.

Andrius Mamontovas nusifilmavo dviejuose vaizdo klipuose, kuriuose kviečia gerbti kūrėjus ir jų darbus. Apsipirkęs nedidelėje parduotuvėje bei užsipylęs kuro degalinėje jis užuot susimokėjęs tik paploja, – būtent plojimais, garbe ir reklama neretai Lietuvoje siūloma atsilyginti kūrėjams. Tuomet ir degalinei turėtų būti garbė ir reklama, jog į ją užsuko ir degalų įsipylė žymus menininkas – taigi, tuo ir užsimokėta.

Iš nelegaliai intelektualinę, kūrybinę produkciją įsigyjančių lūpų dažnai nuskamba pasiteisinimai, jog  dėmesys  ir populiarumas  turėtų  būti atsvara patiriamiems finansiniams nuostoliams.

„Intelektinės nuosavybės sektorius yra žymiai produktyvesnis nei kiti ir yra svarbus ne tik Lietuvos kultūriniam gyvenimui, bet ir ekonomikai – svarbu suprasti, kad nelegaliai įsigydami kūrinius apvagiame ne tik jų  autorius, bet ir patys save. Turime gerbti kūrėjų darbą ir išgyvendinti Lietuvoje įsigalėjusį požiūrį, kad už jų darbą užtenka „tik paploti“, – sakė kultūros ministras Šarūnas Birutis.

Vaizdo įrašo idėjos autorius – Andrius Mamontovas, įgyvendino komunikacijos konsultantų agentūra VRP Hill + Knowlton Strategies kartu su prodiuserine kompanija VAProduction.

Šie vaizdo įrašai – tai dalis LR Kultūros ministerijos vykdomų projektų pagal Kūrybinės veiklos, autorių teisių ir gretutinių teisų apsaugos programą.

Vaizdo įrašai:

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė