Virtualioje KTU konferencijoje – profesionalų patarimai mokiniams, kaip ir kokias studijas rinktis (0)

Moksleiviai  | KTU nuotr.Kaip nesuklysti ir teisingai pasirinkti studijas, tapsiančias būsimos karjeros pagrindu? Į svarbiausius moksleiviams klausimus balandžio 29 d. KTU rengiamoje virtualioje konferencijoje atsakys „Barclays“ technologijų centro Lietuvoje, Lietuvos pramoninkų konfederacijos, organizacijų „Versli Lietuva“ ir „Investuok Lietuvoje“, Nacionalinės turizmo verslo asociacijos atstovai.

Studijų pasirinkimas – itin rimtas sprendimas jauno žmogaus gyvenime. Artėjant laikui, kai į stojimo anketą teks įrašyti norimą specialybę, moksleiviai laužo galvas svarstydami, kuri sritis perspektyviausia, kokių savybių reikia turėti, norint tapti vienos ar kitos srities specialistu, kokius dokumentus ir kada reikia pateikti, stojant į universitetą.

Norėdamas padėti moksleiviams, ieškantiems atsakymų, Kauno technologijos universitetas (KTU) kartu su verslo, viešojo sektoriaus, įvairių mokslo sričių bei Universiteto studijų informacijos skyriaus atstovais, pakvies į unikalų projektą „Virtuali konsultacija“.

Balandžio 29 dieną 13 val. naujienų portale 15min.lt prasidės tiesioginė projekto transliacija, kurios metu į visus moksleivių klausimus virtualioje erdvėje atsakys profesionalai. Moksleiviai ne tik gyvai išgirs atsakymus į savo klausimus, bet ir gaus praktinių patarimų dėl studijų, karjeros pasirinkimo.

Apie galimybes padaryti karjerą užsienio kompanijoje moksleiviams papasakos „Barclays“ technologijų centro Lietuvoje vadovė Milda Dargužaitė. Lietuvos pramoninkų konfederacijos Ekonomikos ir finansų departamento direktorius Sigitas Besagirskas, „Versli Lietuva“ Verslumo departamento projektų vadovė Laimutė Kalinauskienė ir „Investuok Lietuvoje“ investicinės aplinkos ekspertas Arūnas Markas papasakos apie verslo įkūrimo galimybes Lietuvoje.

Moksleiviai klausimus taip pat galės užduoti Nacionalinės turizmo verslo asociacijos vadovei Žydrei Gavelienei, o buvęs LR Vidaus reikalų ministras Gintaras Jonas Furmanavičius patars, kaip jaunam žmogui užkopti politinės karjeros laiptais. Prie šių pranešėjų prisijungs ir KTU įvairių studijų sričių bei Studijų informacijos skyriaus atstovai.

Visus atsakymus moksleiviai galės išgirsti gyvai, klausimus rašydami po transliacija esančiame komentarų laukelyje. Tai jie galės padaryti prisijungę per vieną iš šių socialinių tinklų – „Facebook“, „Twitter“ ar „G+“. Užduotą klausimą diskusijos moderatorius perduos atitinkamos srities ekspertui.

Norintys atvykti į renginio „Virtuali konsultacija“ filmavimą ir užduoti savo klausimą tiesiogiai, tai galės padaryti balandžio 29 dieną, 13 val. KTU „Santakos“ slėnyje, K. Baršausko g. 59.

Organizatoriai įspėja, kad vietų skaičius yra ribotas ir skatina klausimus užduoti internetu.

Norintys dalyvauti renginyje KTU „Santakos slėnyje“, privalo užsiregistruoti el. paštu moksleiviams@ktu.lt.

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė