Seime N. Puteikio spaudos konferencija „Kodėl persekiojama kultūrinė žiniasklaida, o Krymo aneksiją remiantys politikai globojami?“ (video) (18)

vaiskunas-puteikis-songaila-Alkas.lt-koliazas

Jonas Vaiškūnas, Naglis Puteikis, Gintaras Songaila | Alkas.lrt koliažas.

Balandžio 27 d., pirmadienį, 9 val. Seime įvyko Naglio Puteikio spaudos konferencija „Kodėl persekiojama kultūrinė žiniasklaida, o Krymo aneksiją remiantys politikai globojami?“. Spaudos konferencijoje dalyvavo politikas Gintaras Songaila ir Alkas.lt portalo vyriausiasis redaktorius Jonas Vaiškūnas, prof. dr. Tomas Krilavičius.

Spaudos konferencijoje buvo paneigta melaginga informacija, kurią šių metų balandžio 22 dieną paskleidė įmonės „Diena Media News“ leidžiami dienraščiai: „Vilniaus diena“, „Kauno diena“, „Klaipėda“, išplatinę straipsnius „Prieš Lietuvą – iš vidaus“  ir „Kova prieš Lietuvą finansuojama ir iš Kauno“, kuriuose viešai paskleidė tikrovės neatitinkančią, interneto portalų Alkas.lt, Voruta.lt ir Slaptai.lt bendradarbių orumą žeminančią ir reputaciją menkinančią informaciją, neva šie portalai yra „tinklo principu“ prieš Lietuvą veikiančių tinklalapių „branduolys“ ir dalyvauja antivalstybinėje veikloje.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją iš Seimo galima buvo stebėti internetu ČIA arba ČIA.

Spaudos konferencijos dalyviams buvo galima klausimus užduoti internetu.

Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą (veikė spaudos konferencijos metu) ČIA .

Žiūrėkite spaudos konferencijos vaizdo įrašą:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė