Vilniaus mokytojų namuose bus pristatyta knyga apie Šiaurės Karšuvą (0)

Junona ir Vytenis Almonaičiai | keliautojozinynas.lt nuotr.

Knygos autoriai Junona ir Vytenis Almonaičiai | keliautojozinynas.lt nuotr.

Balandžio 27 d., pirmadienį, 18.30 val. Vilniaus mokytojų namų svetainėje Lietuvos keliautojų sąjunga ir Vilniaus mokytojų namai kviečia į knygos „Šiaurės Karšuva: keliautojo po Šilalės kraštą žinynas“ pristatymą.  Jame dalyvaus autoriai dr. doc. Vytenis Almonaitis ir dr. doc. Junona Almonaitienė, LKS prezidentas Algimantas Jucevičius, AM Saugomų teritorijų ir kraštovaizdžio departamento direktorius Vidmantas Bezaras, archeologas dr. doc. Valdemaras Šimėnas, muzikuos Albinas Batavičius.

Renginyje bus galima įsigyti leidinių, nuo 17.30 val. gauti autorių autografus.

„Šiaurės Karšuva“ – 2006-aisiais išleistos knygos „Karšuva. 2“ iš esmės atnaujintas ir papildytas leidimas. Žinynas skiriamas pažintinio-kultūrinio turizmo mėgėjams (ypač – mėgstantiems keliauti savarankiškai), taip pat visiems, besidomintiems Lietuvos istorija ir kultūros paveldu.

Šiame krašte yra nemažai keliautojams gerai žinomų ir dažnai lankomų vietų – Dionizo Poškos Baubliai, lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno tėviškės. Tačiau čia yra daug ir tokių kultūros, istorijos bei gamtos vertybių, apie kurias galbūt iki šiol Jums neteko girdėti. Atradome jas ne tik sau, bet ir Jums. Siūlome pasinaudoti mūsų sukauptomis žiniomis, pakeliauti tais pačiais takais ir patirti pažinimo džiaugsmą.

Knygoje – net 530 iliustracijų, tai – šiuolaikinės ir archyvinės nuotraukos, piešiniai, schemos, žemėlapių iškarpos. Prie jos pridedamas lankstinuko formos dvipusis spalvotas žemėlapis (M 1:70000, 42 X 44 cm), kuriame pažymėtos 186 svarbiausios lankytinos vietos šiaurės Karšuvoje. Knygoje aprašytos 136 vietovės – miesteliai, kaimai ir kt.

Siaures Karsuva

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Kultūra, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė