Kviečia Baltijos šalis susivienyti Latvijos Nepriklausomybės dienos dviračių lenktynėse Jūrmaloje (0)

dviraciu maratonas Jurmaloje_maratoni.lv

maratoni.lv nuotr.

Latvijos Respublikos Nepriklausomybės paskelbimo 25 metinių proga, šių metų gegužės 4 dieną Jūrmaloje vyks plataus masto Nepriklausomybės dienos dviračių lenktynės. Renginyje ypatingų svečių teisėmis dalyvaus legendinė Latvijos grupė „Jumprava“. Visos lėšos, gautos už dalyvavimą dviračių lenktynėse, bus skirtos labdarai – dviračiams Jūrmalos miesto vaikų namų „Sprīdītis“ vaikams pirkti. Renginio organizatoriai kviečia dviračių lenktynėse dalyvauti ir Lietuvos bei Estijos dviratininkus entuziastus ir atšvęsti šventę kartu.

Dalyvauti dviračių maratone kviečiami ne tik sportininkai, bet ir tie, kuriems važiavimas dviračiu yra mėgstamas užsiėmimas, tarp jų ir šeimos su vaikais. Maratono ruožai yra pritaikyti pagal kiekvieno dalyvio galimybes – Sportinis ruožas (125 km); Mėgėjų ruožas (40 km); Šeimos ruožas (14 km); dar yra specialus Vaikų ruožas. Dalyvavimo maratone mokestis yra 1 euras, o vaikams ir moksleiviams dalyvavimas lenktynėse nemokamas.

Renginio metu už muzikinį foną ir gerą nuotaiką visą dieną bus atsakingas DJ Tomas Grevinš (Toms Grēviņš), o šeimos galės dalyvauti gausioje pramogų ir atrakcijų programoje. Latvijos Respublikos Nepriklausomybės paskelbimo 25 metinių proga, renginio vietoje bus pastatyta ypatinga palinkėjimų siena, kur kiekvienas lankytojas galės palikti savo asmeninę žinutę Latvijos šventės metu.

Renginio organizatoriai Alpha Baltic Sport ir dviračių lenktynių rėmėjai (Jūrmalos miesto taryba ir generalinis partneris „Vivus.lv“) įsteigė 15 000 eurų vertės prizinį fondą. Pirmų 10 Sportinio ir Mėgėjų ruožų vietų laimėtojai bendru įvertinimu gaus piniginius prizus, o kitų dalyvių ir tų, kurie savo gimimo dieną švenčia gegužės 4, lauks staigmenos. Piniginį prizą gaus ir kas šimtasis Sportinio bei Mėgėjų ruožų maratono dalyvis.

Daugiau žinių ir registracija ČIA.

Jūrmalos mieste kiekvienais metais vyksta daugiau kaip 400 įvairaus masto sporto renginių aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo gerbėjams, įskaitant bėgimą, dviračių lenktynes, riedutininkų ir irklavimo maratonus, paplūdimio bėgimo šventę, Jūrmalos žiemos sporto šventę ir kt. Jau daugiau kaip 10 metų Jūrmala didžiuojasi Pasaulio sveikatos organizacijos priskirtu Sveiko miesto statusu. Be to, nuo 2014 metų Jūrmala tapo Baltijos šalių paplūdimio tinklinio sostine, kurioje vyks CEV meistrų turnyras.

Kategorijos: Baltų žemėse, Kultūra, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė