„Šlovės laboratorijos“ atrankose – originalios mokslo populiarinimo idėjos (0)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Vilniaus universitetas (VU) kartu su Britų taryba kviečia į tarptautinio mokslo komunikacijos konkurso „Šlovės laboratorija“ (angl. „FameLab“) atrankas. Jos vyks balandžio 23–24 d.

Vienas pagrindinių šio konkurso tikslų – jaunuosius mokslininkus paskatinti atvirai ir originaliai dalytis savo idėjomis, patraukliai jas pateikti plačiajai visuomenei. Per 3 minutes „Šlovės laboratorijos“ dalyviai komisijai ir žiūrovams mokslinę informaciją privalės pateikti taip, kad nieko bendro su ta sritimi neturintys žmonės suprastų, susidomėtų, patys panorėtų gilinti žinias. Kompetentinga mokslo ir komunikacijos ekspertų komisija vertins kalbos turinį, aiškumą ir pranešėjo charizmatiškumą. Pabaigoje savo balsą atiduoti galės ir žiūrovai.

Vilniuje atranka vyks balandžio 23 d. 17.00 val. „Coffee Inn“ (Vokiečių g. 18), Kaune – balandžio 24 d. 14 val. „Coffee Inn“ (Vilniaus g. 28).

Dalyvių kalbas vertins žurnalo „Computer Bild Lietuva“ vyriausiasis redaktorius Andrius Jovaiša, prof. Arvaidas Galdikas (Kauno technologijos universitetas), prof. Vida Mildažienė (Vytauto Didžiojo universitetas), dr. Eglė Gabrėnaitė (VU), doc. Mikas Vengris (VU), prof. Inga Čikotienė (VU).

Į „Šlovės laboratorijos“ pateks 10 geriausių jaunųjų mokslo populiarintojų. Jam pasiruošti dalyviams padės profesionalūs dviejų dienų mokslinės komunikacijos meistriškumo mokymai.

Konkurso dalyvių registracija vyksta iki balandžio 22 d. Registruotis galima čia. Studentai ir jaunieji mokslininkai, gyvenantys ne Lietuvoje ar dėl kitų geografinių apribojimų negalintys atvykti į konkurso atrankas, gali atsiųsti savo kalbą vaizdo įrašu adresu famelab2015@cr.vu.lt.

„Šlovės laboratorijos“ pabaigos etapas gegužės 23 d. Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), Saulėtekio al. 5, Vilniuje.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė