Seime – spaudos konferencija „Dėl 2012 m. spalio 14 d. Tautos referendumo įgyvendinimo“ (video) (5)

uzreferenduma.lt nuotr.

uzreferenduma.lt nuotr.

Balandžio 23 d. 9.30 val. Seime surengta spaudos konferencija „Dėl 2012 m. spalio 14 d. Tautos referendumo įgyvendinimo“.

Kovo 11-osios akto signatarai ir Seimo nariai kreipėsi į Seimą ir Seimo Pirmininkę Loretą Graužinienę dėl 2012 metų spalio 14 dienos referendumo, kuriuo Tauta didele balsų persvara nepritarė naujos atominės elektrinės Lietuvos Respublikoje statybai, neatidėliotino įvykdymo.

Spaudos konferencijoje dalyvavo Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai Zigmas Vaišvila ir Seimo narys Audrius Nakas.

Spaudos konferencijoje pašnekovai aptarė neįvykdytą Tautos valią ir neįvykdytą Seimo pavedimą Vyriausybei dėl šio referendumo sprendimo įgyvendinimo, taip pat šio pasipriešinimo Tautos valiai priežastis ir pasekmes.

Spaus konferencijos metu buvo pristatytas grupės signatarų ir Seimo narių kreipimasis į Seimą ir Seimo Pirmininkę Loretą Graužinienę  „Dėl 2012 m. spalio 14 d. Tautos referendumo įgyvendinimo“  ir paraginti kiti Seimo nariai pasirašyti šį kreipimąsi:

Kreipimasis dėl 2012–10–14 d. referendumo rezultatų įgyvendinimo [pdf]

Kategorijos: Lietuvoje, Lietuvos kelias, Naujienos, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė