N. Puteikis prašo Vilniaus savivaldybę sustabdyti patalpų, kuriose veikia Lietuvos samariečių bendrija, privatizavimą (0)

Naglis Puteikis | Alkas.lt nuotr.

Naglis Puteikis | Alkas.lt nuotr.

Balandžio 21 dieną Seimo narys Naglis Puteikis kreipėsi į naująjį Vilniaus miesto merą Remigijų Šimašių ir administracijos direktorių, prašydamas sustabdyti valdžių kaitos laikotarpiu bandomą įvykdyti galimai neskaidrų ir viešojo intereso požiūriu ydingą privatizavimą. Rašto kopiją rasite čia, žemiau skelbiame tekstą.

*******

Vilniaus miesto merui Remigijui Šimašiui

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriui Valdui Klimantavičiui

Į mane, kaip Seimo narį, kreipėsi piliečiai, sunerimę dėl galimai neskaidrių Vilniaus m. savivaldybės planų skubiai privatizuoti jai nuosavybės teise priklausančias negyvenamąsias patalpas Sodų g. 15, Vilniuje, nors toks sprendimas gali sužlugdyti kelis socialinę atskirtį mažinančius, visuomenei svarbius projektus.

Šiuo metu minėtas patalpas nuomojantis Lietuvos samariečių bendrijos Vilniaus skyrius jose pagal sutartis su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Europos socialinio fondo agentūra vykdo projektus „Švietimas ir priežiūra – šeimos ir karjeros suderinamumo pagrindas“, „Norim dirbti“, „Padėkime integruotis“, kuriuos numatyta tęsti iki 2019 metų. Kaip rodo man atsiųsti dokumentai, 2012-07-31 sudarytos patalpų nuomos sutarties terminas papildomu susitarimu buvo nustatytas iki 2019-03-01, o 2014-05-26 gavusi Vilniaus savivaldybės leidimą samariečių bendrija rėmėjų lėšomis patalpas suremontavo.

Būdamas įsitikinęs, kad šis patalpų privatizavimas būtų socialiai neatsakingas veiksmas ir padarytų didelę žalą viešajam interesui, prašau sustabdyti privatizavimo procesą, o apie priimtus sprendimus informuoti ne tik mane, bet ir paskelbti visuomenei.

PRIDEDAMA

Lietuvos samariečių bendrijos 2015-04-16 raštas Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Ekonomikos ir investicijų departamento direktoriui Vytautui Griniui

Seimo narys Naglis Puteikis

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė