Paskelbta, kur drieksis Dakaro lenktynės 2016 metais (0)

Dakaro rengėjų nuotr.

Dakaro rengėjų nuotr.

Balandžio 17 dieną Dakaro ralio rngėjai Paryžiuje, oficialiai pristatė 2016 metų maršrutą. Sudėtingiausio pasaulyje ralio kelias drieksis per Peru, Boliviją ir Argentiną.

Dakaro automobilių lenktynės prasidės sausio 3 dieną Peru ir baigsis 16 dieną Argentinoje.

Dakaras Peru valstybėje vyks jau trečią kartą. Tačiau Rytų Peru ir Šiaurės Bolivija bus naujos vietovės visiems dalyviams. Tad komandos turės atlikti gerus namų darbus, norėdamos tinkamai pasiruošti.

Peru prie didžiausio kitų metų automobilių sporto išbandymo prisijungs po 2 metų pertraukos, o Bolivija pirmą kartą tampa visateise Dakaro valstybe – čia jau varžysis ir sunkvežimiai. Iki šiol joje yra lenktyniavę tik motociklų ir lengvųjų automobilių ekipažai.

Lenktynininkas Benediktas Vanagas sako, kad Dakaras niekada nebūna lengvas pasivaikščiojimas.

„Startuojant ne pirmą kartą apie Peru ir Boliviją galima susidaryti nuomonę. Panašu, kad ateinantis išbandymas bus ypač nedraugiškas sportininkams ir technikai‎. Jau žinau, kad Peru lauks milžiniskos kopos, Bolivijoje – aukštikalnės“, – sako B.Vanagas

2015 m. Dakaro ralyje pilotuojant „Toyota Hilux“ bolidą B. Vanagas iškovojo pirmąją vietą tarp privačių komandų, o bendroje įskaitoje užėmė 24-ąją poziciją. Iki šiol tai didžiausias lietuvių pasiekimas Dakaro istorijoje.

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė