VMI vadovo pareigas pradėjo eiti naujas vadovas D.Bradauskas (0)

VMIValstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos turi naują vadovą – balandžio 13 dieną pareigas pradėjo eiti Dainoras Bradauskas.

„Drąsiai galiu teigti, kad VMI yra viena pažangiausių institucijų Lietuvoje, tačiau būtina, kad institucijos progresas nesustotų. Visos VMI veiklos – nuo konsultavimo iki mokesčių mokėtojų kontrolės – sulauks didesnių ar mažesnių pokyčių“, – pažymi VMI viršininkas.

D. Bradauskas akcentuoja, kad VMI teikiamos konsultacijos privalo būti aiškios, pateikiama asmeninė informacija mokesčių mokėtojams – tiksli ir suprantama, e. paslaugos – veikiančios stabiliai ir patogios. VMI vykdoma mokesčių mokėtojų vietinė ir tarptautinė kontrolė bus proporcinga, besiremianti patikima šalies verslo ir tarptautinių duomenų profesionalia analize.

„VMI dirba įvairių sričių profesionalai, kurie galėtų daugiau prisidėti tobulinant mokesčių administravimą, padėti įstatymų leidėjams. Mūsų siekis – aktyvus bendradarbiavimas su Finansų ministerija, kitomis institucijomis, socialiniais partneriais ir verslu“, – sako D. Bradauskas, akcentuodamas išmaniųjų technologijų diegimo būtinybę VMI ir maksimaliai efektyvų turimų resursų panaudojimą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė