LEU kviečia V–XII klasių moksleivius dalyvauti esė ir trumpametražio filmuko konkurse (0)

LEU IF SA logotipasLietuvos edukologijos universiteto (LEU) Istorijos fakulteto studentų atstovybė (IF SA) skelbia esė ir trumpametražio filmuko konkursą, skirtą Etnografinių regionų metams paminėti. Jame gali dalyvauti Lietuvos vidurinių mokyklų ir gimnazijų V–XII klasių moksleiviai.

Filmuko ir esė tikslas – skatinti jaunimo domėjimąsi savo etnografinio regiono išskirtinumu ir kartu prisidėti prie tradicijų puoselėjimo savo krašte ir mokykloje. Taip pat skatinti kūrybinių gebėjimų plėtojimą, kritinį mąstymą, gebėjimą išsakyti savo nuomonę, remiantis savo krašto istorija, papročiais ir tradicijomis.
Konkurso sąlygos skelbiamos oficialiame LEU studentų atstovybės internetiniame puslapyje  ir LEU Istorijos fakulteto puslapyje . Juose yra anketa, kurią kartu su darbu (esė) reikia atsiųsti iki 2015 m. gegužės 3 d. el. paštu ifsa@leu.lt. Esė turėtų būti orientuota į pasirinkto etnografinio regiono išskirtinumą. Konkretų temos pavadinimą suformuoja pats darbo autorius.

Jeigu moksleivis pasirinko kurti filmuką, jį reikia įkelti į Youtube. Filmuko nuorodą ir užpildytą anketą reikia siųsti el. paštu ifsa@leu.lt iki 2015 m. gegužės 3 d. Filmuko, kurį gali kurti vienas ar keli autoriai, trukmė – iki 2 minučių. Pagrindinė filmuko tema – etnografinių regionų išskirtinumas, remiantis istoriniais faktais, tradicijomis, šventėmis (etnografinių regionų išskirtinumo reikšmė šiuolaikinio jaunimo akimis, pasirinkto etnografinio regiono kasdienybė, kaip atsispindi įvairios tradicijos ir išskirtiniai bruožai dabartyje ir pan.). Konkurso organizatoriai gali paprašyti dalyvio atsiųsti geros kokybės filmuko versiją. Atsiųsti filmukai gegužės 4 d. bus talpinami LEU Istorijos fakulteto studentų atstovybės Facebook paskyroje. Dalyviai galės rinkti balsus (Like), kurie bus pridedami prie bendro vertinimo.

2015 m. gegužės 12 d. vyks konkurso nugalėtojų apdovanojimai. Konkurso nugalėtojams bus suteikta galimybė pristatyti savo darbus „LEU Istorikų dienos‘15 – Etnografinių regionų metus beminint“ renginio metu. Darbų vertinimo komisiją sudarys LEU Istorijos, Lituanistikos fakultetų dėstytojai, Istorijos fakulteto studentų atstovybės nariai.

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė