50 gerų filmų namuose už kino bilieto kainą (0)

kinas_dublisIT ir telekomunikacijų bendrovė „Teo“ pristato „Kino klubą“ – naują paslaugą išmaniosios televizijos žiūrovams. Už vieno kino bilieto kainą per mėnesį kino mylėtojai galės peržiūrėti ne mažiau kaip 50 kruopščiai atrinktų ir gerai įvertintų įvairaus žanro filmų.

„Kino klubo“ išskirtinumas rinkoje – didelis kiekis legalaus ir kokybiško turinio už vieną kainą. „Teo“ turima licencija garantuoja, kad „Kino klubo“ nariai naujausius filmus pamatys gerokai anksčiau nei įprastų televizijų žiūrovai.

„Dirbantis žmogus per parą turi apie 2,5 val. laiko pramogoms ir laisvalaikiui. Todėl išmaniosios televizijos „Kino klube“  pasiekiami rinktiniai filmai garantuoja kokybišką turinį, taupo laiką ir šeimos biudžetą. Videonuomos paslauga iki šiol naudojosi daugiau kaip du trečdaliai išmaniosios „Teo“ televizijos žiūrovų“,– sako Vilma Marciulevičiūtė, „Teo“ Produktų ir verslo plėtros padalinio vadovė.

Mėnesinis „Kino klubo“ mokestis prilygsta kino bilieto kainai – 4,50 euro (15,54 Lt). Tačiau už šią sumą namuose galima peržiūrėti ne vieną, o visus siūlomus filmus neribotą skaičių kartų. Tarp daugiau nei 50 siūlomų filmų – itin gerai kritikų ir žiūrovų įvertinti kūriniai, dalis jų ką tik rodyti kino teatre.

Siūloma ne tik užsienio, bet ir kokybiška lietuvių kūryba, pavyzdžiui, filmai „Kaip pavogti žmoną“ ir „Lošėjas“. Filmų sąrašas nuolat atnaujinamas, tad „Kino klubo“ nariai gali atrasti jiems įdomių kūrinių. Kuriant kino nuomos paslaugą pasiremta „Lietuvos metų gaminio“ auksiniu medaliu įvertintos išmaniosios „Teo“ televizijos patirtimi. Žiūrimus filmus galima sustabdyti, atsukti atgal, pasirinkti norimą kalbą.

„Kino klubas“ – tik dalis atsinaujinusios išmaniosios „Teo“ televizijos. Tuo galima įsitikinti užsukus į bet kurį „Teo“ klientų aptarnavimo saloną.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė