Vilnių valdys penkios partijos (1)

Alkas.lt. A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt. A.Rasakevičiaus nuotr.

Paskutinę kovo mėnesio dieną pasirašyta naujosios Vilniaus valdančiosios koalicijos sutartis. Sostinę valdys penkios partijos: Liberalų sąjūdis, konservatoriai, socialdemokratai, „Lietuvos sąrašas“ bei „Tvarka ir teisingumas“ .

Taip pat paskelbti ir trys vicemerai. Liberalų sąjūdžiui šiame poste atstovaus buvęs krepšininkas Linas Kvedaravičius, socdemams – buvęs kandidatas į merus Gintautas Paluckas. konservatorių vicemeru bus Valdas Benkunskas.

Darius Aleknavičius sutiko būti administracijos vadovu. Anksčiau jis vadovavo „Litexpo“ centrui.

Kontrolės komiteto, paprastai tenkančio opozicijai, pirmininko postas teks didžiausiai opozicinei frakcijai. Tokia yra Lietuvos lenkų rinkimų akcijos frakcija.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .

1 komentaras

  1. Vilnius:

    Tai ka padare Kuolys yra tikrai neitiketina. pasirodo del valdzios galima pamint padoruma, susidet su pederalistais, liberastais su kuo tik nori kad tik trupinys valdzios nubyretu. Pasinaudojo Puteikio populiarumu (tik del jo) ateme balsus is Tautininku arba Zuoko ir atvede transvestita brita mus mokyt toleruoti sadomitus. ka Puteikis galvoja apie Kuolio manevra- juk pats pasake kad uz libererastu nugaros Fortum dar bjauresne, neaiskuas kapitalo shudfirme kuri blogesne uz Ikor pries kuria cia tipo visi kovoja. Puteiki pritari kad kuolys naudotusi tokiems darbams tavo populiarumu? dar ruosiesi ji ateity remti? o gal vis del to pareikalausi kad del padorumo bent opozicijoj pasedetu tie 5 mandatai?
    Gyvenime daugiau uz ta Kuolio hebra niekas nebebalsuos- taip kad Pyro pergale. ir gerai kad is anksto pasimate tikras Kuolio ir jo palinkos veidas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė