Sostinėje vienai dienai duris atvers ekomiestelis (0)

Vidaus patalpų atliekų rūšiavimo dėžutės

Vidaus patalpų atliekų rūšiavimo dėžutės

Ketvirtadienį, balandžio 2 d., jau dešimt miestų ir miestelių apkeliavęs ekomiestelis duris atvers sostinės gyventojams ir svečiams.

„Šių kūrybiškų ekomiestelių tikslas – lankytojams parodyti, kad rūšiuoti atliekas yra visai nesudėtinga ir net gali būti smagu. Skaičiuojama, kad kiekvienam mūsų šalies gyventojui per metus tenka keli šimtai kilogramų atliekų. Tad mokymasis į jas žvelgti kaip į vertingas žaliavas ir rūšiuoti yra tikrai reikalingas“, – sakė aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas.

Kaip reikėtų tvarkyti kartonines gėrimų pakuotes, tuščias talpas nuo dezodorantų, oro gaiviklių, ką galima pasigaminti iš senų marškinėlių – tai ir daug daugiau sužinos ekomiestelio lankytojai.

Vilniaus ekomiestelio lankytojai galės mainytis pabodusiais drabužiais, knygomis, aksesuarais. Ekodirbtuvėse kiekvienas galės išmokti persiūti ir pritaikyti naujoms funkcijoms senus drabužius, azartiškiausių laukia rūšiavimo varžybos, žaidimai, viktorinos. Mažiausiųjų dalyvių lauks žaidimų erdvės.

Sostinės ekomiestelio vyks nuo 11 val. Vilniaus mokytojų namuose (Vilniaus g. 39). Daugiau informacijos apie renginį ir jo programą rasite ČIA.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė