Prasidėjo registracija į didžiausias įvairaus sporto varžybas (nuotraukos) (0)

organizatorių nuotr.

organizatorių nuotr.

Prasidėjo registracija į septintą kartą organizuojamas urbanistines sporto varžybas „Vilnius Challenge“. Komandos įveiks nuo valandą iki daugiau nei 8 valandas trunkančias įvairias sporto rungtis ir užduotis, išsidėsčiusias keturiose skirtingose trasose. Varžybos vyks birželio 6 d.

„Džiaugiamės, kad per šešerius metus mažai kam žinomą varžybų koncepciją pavertėme vienu laukiamiausių vasaros renginių Lietuvoje. Ieškantiems gerų emocijų, išskirtinių nuotykių, komandinės dvasios ir besiliejančios energijos mišinio netikėčiausiose Vilniaus vietose, „Vilnius Challenge“ tapo antrais namais, – sako „Vilnius Challenge“ varžybų idėjos autorius Vytenis Benetis. – Nors didžioji dalis dalyvių sugrįžta kiekvienais metais, daugėja ir prie pradžios linijos stojančių pirmą kartą. Visus juos jungia bendras siekis turėti beprotiškai linksmą vienos dienos nuotykį su savo komandos draugu“.

Šiemet dalyvius renginys pasitiks su naujovėmis – vietoje trijų trasų bus siūloma varžytis keturiose skirtingose trasose: Žalioje, Mėlynoje, Raudonoje ir Juodoje, o renginio centras sugrįš prie Baltojo tilto.

Kiekviena varžybų trasa skirsis savo rungtimis, jų sudėtingumu ir skirtu laiku joms įveikti. Šio sporto profesionalams skirtoje Juodoje trasoje komandos turės įveikti sudėtingiausias rungtis per 8–9 valandas, įveikdamos daugiau nei 55 km maršrutą, Raudona (apie 40 km) ir Mėlyna (apie 30 km) trasa lauks žygių, maratonų, orientavimosi ar kito aktyvaus sporto gerbėjų ir pasiūlys kelių valandų iššūkį.

Visiems norintiems susipažinti su „Vilnius Challenge“ dvasia ir šiuo sportu, organizatoriai siūlo išmėginti Žalią trasą (apie 15 km), kurioje garantuoti nauji nuotykiai. „Siekiame, kad kiekvienais metais vis daugiau žmonių galėtų tapti šio nuotykio dalimi. Padidėjęs trasų skaičius komandoms suteiks dar daugiau išskirtinių akimirkų ir leis geriau įvertinti savo fizinį pasirengimą. Žinoma, kaip ir kiekvienais metais, stengiamės išlaikyti intrigą, todėl tikslius maršrutus po sostinę komandos sužinos tik stovėdamos prie starto linijos, kuri šiemet bus prie Baltojo tilto“, – sako idėjos autorius.

„Vilnius Challenge“ dalyviai, kaip ir ankstesniais metais, turės orientuotis Vilniaus mieste, važiuoti dviračiais, įveikti bėgimo, požemių, plaukimo, irklavimo bei riedučių rungtis.

Norintys dalyvauti „Vilnius Challenge“ varžybose, raginami suburti komandą iš dviejų pilnamečių asmenų (du vyrai, dvi moterys arba mišri komanda) ir užpildyti registracijos anketą oficialioje varžybų svetainėje.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė