Kovo 16–22 dienomis NATO oro policijos naikintuvai kilo 8 kartus (0)

KAM nuotr.

KAM nuotr.

Kovo 16–22 dienomis Baltijos valstybių oro erdvę saugantys NATO oro policijos naikintuvai kilo aštuonis kartus atpažinti ir palydėti prie Baltijos valstybių sienų skridusių Rusijos Federacijos (RF) orlaivių.

Kovo 16 d. NATO oro policijos naikintuvai kilo vieną kartą. Buvo atpažintas ir palydėtas RF karinis žvalgybinis orlaivis IL-20. Orlaivis skrido iš RF žemyninės dalies į Kaliningrado sritį virš neutralių vandenų Baltijos jūroje, be iš anksto suderinto plano, be autoatsakiklio, ryšį palaikė.

Kovo 17 d. NATO oro policijos naikintuvai kilo vieną kartą: buvo atpažinta 11-os orlaivių grupė: atpažinti ir palydėti reaktyviniai naikintuvai SU-27, SU-34, transportiniai orlaiviai AN-26, AN-12. Orlaivių grupė skrido iš RF žemyninės dalies į Kaliningrado sritį virš neutralių vandenų Baltijos jūroje, be iš anksto suderinto plano, be autoatsakiklio, radijo ryšio nepalaikė.

Kovo 18 d. NATO oro policijos naikintuvai kilo vieną kartą, atpažino ir palydėjo RF transportinį orlaivį AN-26, skridusį iš Kaliningrado srities į RF žemyninę dalį. Skrydis vyko pagal iš anksto pateiktą planą, be autoatsakiklio, ryšys buvo palaikomas.

Kovo 19 d. NATO oro policijos naikintuvai kilo du kartus. Buvo atpažintas ir palydėtas RF karinis žvalgybinis orlaivis IL-20 ir taktinis bombonešis SU-24. Orlaiviai skrido iš Kaliningrado srities, virš neutralių vandenų Baltijos jūroje, be iš anksto pateikto plano, be autoatsakiklio, ryšio nepalaikė.

Kovo 20 d. NATO oro policijos naikintuvai kilo du kartus. Buvo atpažintas ir palydėtas RF karinis orlaivis IL-20, skridęs iš Kaliningrado srities į RF ir transportiniai orlaiviai AN-26 ir AN-12, skridę iš RF į Kaliningrado sritį. Orlaiviai skrido virš neutralių vandenų Baltijos jūroje, be iš anksto pateikto plano, be autoatsakiklio, ryšio nepalaikė.

Kovo 21 d. NATO oro policijos naikintuvai kilo vieną kartą. Buvo atpažinta ir palydėta 10-ies orlaivių grupė: transportiniai orlaiviai AN-26, naikintuvai Su-27 ir SU-34. Orlaiviai skrido iš Kaliningrado srities į RF žemyninę dalį, virš neutralių vandenų Baltijos jūroje, be iš anksto pateikto plano, be autoatsakiklio, ryšio nepalaikė.

Lietuvos oro erdvės pažeidimų neužfiksuota.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė