Ukrainoje prezidentei D. Grybauskaitei bus įteiktas „Metų žmogaus“ apdovanojimas (0)

Dalia Grybauskaitė Maidane, 2015-02-22 | lrp.lt nuotr.

Dalia Grybauskaitė Maidane, 2015-02-22 | lrp.lt nuotr.

Kovo 21 d., 15:30 val. Lietuvos Respublikos Prezidentei Dalia Grybauskaitei Kijeve bus įteiktas Ukrainos „Metų žmogaus“ apdovanojimas už nuoseklų ir aktyvų Ukrainos europinio pasirinkimo palaikymą. Prezidentė Kijeve taip pat susitiks su Ukrainos vadovu Petro Porošenka ir šios šalies Ministru Pirmininku Arsenijumi Jaceniuku.

Lietuvos Prezidentei „Metų žmogaus“ vardą suteikė Aukščiausioji Ukrainos akademinė taryba,

kurią sudaro šios šalies visuomenės atstovai – įvairių sričių ekspertai. Šis apdovanojimas šalies vadovei suteiktas už Ukrainos interesų aukščiausiu tarptautiniu lygiu gynimą, aktyvų šios šalies europinių siekių rėmimą ir Ukrainos teritorinio vientisumo palaikymą. Pabrėžiama, kad asmeninis Lietuvos Prezidentės indėlis į demokratinių principų įtvirtinimą Ukrainoje nusipelno aukščiausio šio šalies apdovanojimo.

Iškilmingoje ceremonijoje, vyksiančioje Nacionaliniuose menų rūmuose „Ukraina“ Kijeve, Lietuvos vadovei bus įteikta „Prometėjaus – Prestižo“ statulėlė, kurios autorius – skulptorius Olegas Černoivanovas.

Dvišaliuose pokalbiuose su Ukrainos vadovu Petro Porošenka ir šios šalies Ministru Pirmininku Arsenijumi Jaceniuku Prezidentė aptars saugumo situaciją Ukrainos Rytuose, kalbės apie šios šalies pažangą įgyvendinant svarbias reformas ir jai reikalingą tarptautinę paramą.

Prezidentės spaudos tarnybos pranešimas

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė