A.Butkevičius siūlo šauktiniams kas mėnesį mokėti daugiau kaip po 200 eurų (1)

KAM nuotr.

KAM nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius siūlo šauktiniams kas mėnesį mokėti daugiau kaip po 200 eurų. Šiuo metu šauktinio buitinėms išlaidoms numatyta skirti po 38 eurus. A. Butkevičius sako, kad yra įpareigota parengti projektus ir dėl atlyginimų didinimo profesionalams.

„Yra duotas pavedimas, kad paruoštų dokumentus dėl atlyginimo didinimo profesionalams, tarnaujantiems Lietuvos kariuomenei, ir taip pat būtų padidinti atlyginimai šauktiniams. Šiuo metu yra tik 38 eurai. Mes esame pasiūlę – gal būtų galima padidinti 200 eurų, kad kiltų didesnis noras ateiti ir tarnauti Lietuvos kariuomenėje“, – teigia A. Butkevičius.

Šiuo metu jaunesnysis eilinis kariuomenėje gauna apie 600 eurų, kapitonas – apie 1 tūkst. eurų.

Seimas ketvirtadienį priėmė sprendimą penkeriems metams į Lietuvos kariuomenę grąžinti šauktinius.

 Premjerui pasiūlius būsimiems šauktiniams mokėti ne 38 eurus, o 238 eurus per mėnesį, Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas tikina, kad kol kas tokių galimybių ministerija neturi.

„Šiuo metu numatyta 38 eurai – tai gal mažoka suma. Ar ji bus 238 – man atrodo, su šitomis finansinėmis galimybėmis dar šį rudenį negalėsime (tiek mokėti), o kaip bus ateityje – dar pažiūrėsime“, – Žinių radijui sakė ketvirtadienio pavakarę sakė J. Olekas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė