Seime spaudos konferencijos dėl AE ir rinkimų klastojimo (tiesioginė transliacija, video) (7)

balsys-puteikis-alkas.lt-koliazas

Alkas.lt koliažas

Kovo 19 d. Seimo spaudos konferencijų salėje įvyko dvi spaudos konferencijos.

9 val. Seimo nario Lino Balsio spaudos konferencija „Atominių elektrinių vieta – muziejuje. Europos ir Lietuvos ateitis – atsinaujinanti energetika ir efektyvumas“. Spaudos konferencijoje taip pat dalyvavo Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos prezidentas Martynas Nagevičius.

9.30 val. Seimo nario Naglio Puteikio spaudos konferencija „Naujausi rinkimų klastojimo būdai“.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją iš Seimo galima buvo stebėti ČIA arba ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai jos dalyviams galima buvo internetu pateikti klausimus.

Nuoroda į klausimų uždavimo sistema L. Balsio spaudos konferencijoje (veikė spaudos konferencijos metu) ČIA.

Nuoroda į klausimų uždavimo sistema N. Puteikio spaudos konferencijoje (veikė spaudos konferencijos metu) ČIA.

L. Balsio spaudos konferencijos tiesioginės transliacijos iš Seimo vaizdo įrašas:

N. Puteikio spaudos konferencijos tiesioginės transliacijos iš Seimo vaizdo įrašas:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

7 komentarai

 1. nauja tvarka:

  stai todel siemet rinkimuose uzdrausta komisiju nariais buti ne pagrindiniu partiju atstovams,kad ramiai galetu darbuotis pagrindiniu partiju aferistai.mano galva tai yra lb.didelis ne pagrindiniu partiju teisiu pazeidimas.

 2. bardakas su isankstiniais balsavimais:

  kur nukeliauja isankstinio balsavimo vokai jei i apylinke jie nepatenka?
  kaip gali rinkejas pasitikrinti ar jo balsas atkeliavo i apylinke,ar ne?

 3. uz atsinaujinancia energetika:

  Aciu,Balsy,kad viesinat Lietuvos valdziadurniu idijotizma.

 4. pušis:

  Vaigauskas ir jo šutvė patikrins balsavimo rezultatus? Sąžiningai? O šventas naivume! Ar ne todėl ir paskelbė apie visų biuletenių perskaičiavimą, kad suteiktų tems rinkimams teisėtumo iliuziją. Taip ir girdžiu: “perskaičiavus biuletenius, esminių pažeidimų nerasta, nedidelė dalis sugadintų biuletenių rinkimų rezultatui įtakos nepadarė”. Būtų didžiulė staigmena, jei atskleistų klastotę. Ką gi, pagyvensim – pamatysim.

 5. O kas gali paneigti, kad tokie klastojimai rinkimuose nebuvo vykdomi iki šiol, kad tai – jokia naujovė, o tradicija…

 6. Kad stebėtojai skaičiuojant balsus “buvo patraukiami nuo stalo” negalėjo būti nežinoma. Rinkimų taisyklėse yra nustatyta seniai, kad po to, kai biuleteniai iš balsadėžės išpilami ant stalo ir yra skaičiuojami, stebėtojai negali prieiti prie stalo arčiau negu per 2 metrus. Apskritai stebėtojų institutas yra tik formalus rinkimų demokratiškumo vaizdavimo elementas, o ne esminės rinkimų priežiūros atlikimas. Juk teisę deleguoti stebėtojus turi tos pačios rinkimuose dalyvaujančios partijos. Paprastai Seimo partijos juos deleguoja tik dėl akių – atsiunčia kokį pensininkėlį pasėdėti, nes be jų šios sisteminės partijos dar turi teisę deleguoti savo asmenis į rinkimų komisijas. Taigi, Seimo partijos turi galimybę partijos interesais veikti per pačių deleguotus komisijos narius. Todėl valdžioje esančios 3-4 partijos turi galimybę iki rinkimų preliminariai susitarti dėl valdžios pasidalinimo – kas bus pozicijoje, kas opozicijoje ir t.t. Matyt, Klaipėdoje šį sykį radosi “aršių” stebėtojų, todėl ir iškilo į viešumą Puteikio minimi rinkimų klastojimo faktai balsų skaičiavimo, suskaičiuotų biuletenių pateikimo apygardų komisijoms procese. Akivaizdu, kad visų šių klastojimų galimybes sąlygoja atitinkamos ydos Rinkimų įstatymuose. Taigi, gali būti, kad jas išlaikyti įstatyme sisteminės partijos yra suinteresuotos apskritai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė