D.Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Ukrainoje (0)

Prezidentūros nuotr.

Prezidentūros nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Respublikos ambasadoriui Ukrainos Respublikoje Mariui Janukoniui.

Pasak šalies vadovės, Lietuva visada palaikė Ukrainos kovą už demokratinę ateitį, todėl itin svarbu ir toliau užtikrinti Lietuvos politinę ir praktinę paramą Ukrainai. Būtina skatinti Lietuvos institucijų ir ekspertų patirties perdavimą Ukrainai, operatyviai teikti informaciją bei organizuoti humanitarinę pagalbą, tęsiant sužeistųjų gydymo, vaikų ir studentų mokymo projektus Ukrainoje.

Susitikime Prezidentė taip pat paragino naująjį ambasadorių organizuoti ir koordinuoti renginius, stiprinančius ekonominius ir kultūrinius ryšius tarp Lietuvos ir Ukrainos žmonių.

M. Janukonis turi teisės magistro laipsnį. 1995 m. pradėjo karjerą Užsienio reikalų ministerijoje, nuo 1998 m. ėjo Prezidento patarėjo užsienio politikos klausimais pareigas. Diplomatas dirbo ambasadose Minske ir Kijeve, vadovavo URM Europos šalių ir Rytų kaimynystės politikos departamentams. M. Janukonis kalba angliškai, rusiškai, ukrainietiškai, lenkiškai, baltarusiškai ir prancūziškai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė