Seimo Pirmininkė Kijeve susitiko su Aukščiausiosios Rados Pirmininku (0)

03-16-SP-l.grauziniene- Kijeve-lrs.lt-r.stankeviciaus-nuotr2

Seimo Pirmininkė Kijeve susitiko su Aukščiausiosios Rados Pirmininku | lrs.lt, R. Stankevičiaus nuotr.

Kovo 16 d. Kijeve Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė susitiko su Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininku Volodymyru Groismanu. Kartu su kitais Šiaurės ir Baltijos šalių parlamentų pirmininkais jie aptarė Šiaurės ir Baltijos šalių bei Europos Tarybos galimas pagalbos programas Ukrainos parlamentui, ypatingą dėmesį skirdami reformų procesui.

Susitikimuose Seimo Pirmininkė Loreta Graužiniene dalyvavo kartu su Danijos Karalystės Folketingo Pirmininku Mogensu Lyketoftu (Mogens Lykketoft), Latvijos Saeimos Pirmininko pavaduotoju Gundare Daudze (Gundars Daudze), Norvegijos Karalystės Stortingo Pirmininku Olemiku Tomesenu

(Olemic Thommessen), Švedijos Karalystės Riksdago Pirmininku Urbanu Ahlinu (Urban Ahlin).

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė akcentavo, kad vykdant nelengvas ekonomines reformas ir siekiant neprarasti žmonių pasitikėjimo, būtinas jautrumas. Reikia, jog piliečiai matytų pozityvius vykstančių pertvarkymų rezultatus, kovojant su korupcija ir kitais negatyviais reiškiniais.

Parlamento vadovė taip pat padėkojo Ukrainos žmonėms už jų atkaklią kovą. „Gindami savo tėvynę Ukrainą, jūs ginate visą Europą“, – pažymėjo ji.

03-16-SP-l.grauziniene- Kijeve-lrs.lt-r.stankeviciaus-nuotr

Seimo Pirmininkė Kijeve susitiko su Aukščiausiosios Rados Pirmininku | lrs.lt, R. Stankevičiaus nuotr.

Seimo vadovė Loreta Graužinienė pažadėjo paramą Ukrainos parlamentui, vykdant pertvarkas, ir paragino Ukrainos parlamento vadovus atnaujinti jau turimų parlamentinių asamblėjų ir tarpparlamentinių ryšių grupės veiklą.

Šiandien taip pat vyko susitikimai su Ukrainos Aukščiausiosios Rados Užsienio reikalų komitetu, Ombudsmeno kabineto generaliniu sekretoriumi Bohdanu Kryklyvenka. Dar ketinama susitikti su Ukrainos Aukščiausiosios Rados deputatų frakcijų ir grupių vadovais, Europos integracijos komitetu.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė