Kviečia konferencija apie etnografinius regionus ir etnokultūrinį ugdymą (0)

etnografiniu-regionu-metai-2015-logoKovo 19 d., ketvirtadienį, 9 val. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Ugdymo plėtotės centras visus kas yra neabejingas etninės kultūros puoselėjimui kviečia į  konferenciją „Etnografinių regionų identiteto pagrindai kaip ugdymo turinys nacionalinei vienybei puoselėti“, kuri vyks Lietuvos edukologijos universiteto Socialinės edukacijos fakulteto Aktų salėje (I a.), Ševčenkos g. 31, Vilniuje.

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija šia konferencija tęsia renginių ciklą, skirtą 2015-iesiems – Etnografinių regionų metams ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui paminėti.

Konferencijos tikslas – aptarti mokinių etnokultūrinio ugdymo aktualijas, iššūkius, pasidalyti patirtimi ir numatyti veiklas, skirtas 2015-aisiais minimiems Etnografinių regionų metams paminėti, aptarti etninės kultūros ugdymo priemones, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25–mečiui paminėti.

Į konferenciją kviečiami: formaliojo ir neformaliojo ugdymo įstaigų vadovai, savivaldybių administracijų švietimo padalinių specialistai, atsakingi už etninės kultūros ugdymą, švietimo centrų metodininkai, atsakingi už etninę kultūrą ir metodinę veiklą, etninės kultūros mokytojai, įvairių dalykų mokytojai etninę kultūrą integruojantys į ugdymo procesą, etninės kultūros mokslininkai, tyrėjai ir puoselėtojai, būsimieji etninės kultūros specialistai ir jų rengėjai, vyriausybinių, nevyriausybinių, visuomeninių organizacijų atstovai.

Konferencijoje bus pristatomi žodiniai, stendiniai, vaizdo pranešimai, vyks darbas grupėmis bei diskusijos.

Konferencijos dalyvius prašoma registruotis ČIA.

Konferencijos programa [pdf]
Kvietimas į konferenciją [pdf]

Konferencijos rengėjai skelbia, kad dalyviams konferencija ir maitinimas bus nemokami taip pat, kad konferencijos dalyviams bus išduodamas universiteto pažymėjimas, patvirtinantis dalyvavimą renginyje.

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė