Kino ekranuose pasirodys lietuviška romantinė nuotykių komedija „Dėdė, Rokas ir Nida“ (video) (0)

Dede Rokas_youtube.com

youtube.com nuotr.

Naujos lietuviškos romantinės nuotykių komedijos „Dėdė, Rokas ir Nida“ kūrėjai kino mylėtojams siunčia originalų sveikinimą Kovo 11-osios proga. Šią visiems mums ypatingą dieną jie linki kitomis akimis pažvelgti į savo gimtinę – Lietuvą ir… į save.

„Pagalvoju, kiek kartų galėjau pasilikt, dar nebuvo laisva Lietuva, bet net minties tokios neleidau sau: kad galėčiau kažkur būt dėl kapeikos ar dėl žmogaus. Ne, ne. Man šitie klausimai neiškilo niekad“, – sako naujame lietuviškame filme pagrindinį vaidmenį sukūręs aktorius Arūnas Storpirštis.

Jo teigimu, visi jau priprato, kad Lietuva yra laisva, dabar svarbiausia – kad to neužmirštume. „25-eri metai yra daug ir kartu labai mažai. Reikia to nepamiršt, jaust tai, ką turim, kiekvieną dieną. Gal tuomet mažiau niurzgėtų, gal mažiau bėgtų žmonės, ieškodami geresnio gyvenimo, sakydami, kad čia blogai. Kur tu rasi geriau, kaip čia? Ta Lietuvėlė vis dėlto fantastiška yra“, – svarsto aktorius.

Filmo kūrėjų siunčiamą žinutę žiūrėkite čia:

Rugsėjo 25 dieną Lietuvos kino teatrus pasieksiantis filmas „Dėdė, Rokas ir Nida“ žiūrovus nukels į nuostabią, šiltą ir šviesią vasarą Nidoje. Šiame nepaprasto grožio Lietuvos miestelyje gyvena Gintaras (vaidina A. Storpirštis). Ne taip seniai jis buvo vienas geriausių buriuotojų Baltijos šalyse, bet po nelaimingo atsitikimo atsiribojo ne tik nuo jūros ir buriavimo, bet ir nuo paties savęs.

Tačiau nusistovėjęs ir ramus Gintaro gyvenimas netrunka apsiversti aukštyn kojom. Gintaro brolis paprašo vasarai priimti sūnėną Roką (akordeonistas Martynas Levickis) – tėvas tikisi, kad atostogos Nidoje pas seniai matytą dėdę sugrąžins maištaujantį jaunuolį į doros kelią.

Filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ anonsą žiūrėkite čia:

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė