Prezidentūroje islandų filmo premjera (video) (1)

tie_kurie_isdrista

Kadras iš filmo „Tie kas išdrįsta“

Tęsiant atvirų erdvių renginius Prezidentūroje, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio proga bus rodomas islandų režisieriaus Oulavo Rioginvaldsono (Ólafur Rögnvaldsson) filmas „Tie, kurie išdrįsta“. Vilniečiai ir miesto svečiai šį trečiadienį, kovo 11 d., 18 val., kviečiami į filmo premjerą ir susitikimą su kūrybine grupe Prezidentūros Kolonų salėje.

Filmas „Tie, kurie išdrįsta“ yra Islandijos kūrėjų žvilgsnis į pirmuosius nepriklausomos Lietuvos žingsnius į Vakarus. Filme pasakojama apie tris Baltijos valstybes – Lietuvą, Latviją, Estiją, kurioms lemtingu metu paramą pareiškė Islandija ir Danija. Filme taip pat pristatomi ir Lietuvos, Latvijos, Estijos politikai ir kovotojai už laisvę ir nepriklausomybę.

Filmo premjeroje dalyvaus ypač aktyviai nepriklausomybės siekį rėmęs Islandijos užsienio reikalų ministras Jonas Baldvinas Hanibalsonas, kuris tapo Baltijos šalių ambasadoriumi ir gynėju tarptautinėje arenoje. Taip pat dalyvaus filmo scenarijaus autorė, J.B. Hanibalsono duktė, K. Baldvinsdotir ir filmo režisierius.

Įėjimas į renginį laisvas. Prašome visus, norinčius dalyvauti, iš anksto (iki kovo 10 d., 17 val.) registruotis telefonu 8 5 266 4073 arba el. paštu renginiai@prezidentas.lt. Vietų skaičius ribotas.

Atvykstant būtina su savimi turėti pasą arba kitą galiojantį asmens dokumentą.

Kategorijos: Istorija, Kultūra, Švietimas, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė