Kviečia Baltarusijos Valstybinės menų akademijos paroda „Laiškai“ (0)

organizatorių nuotr.

organizatorių nuotr.

Kovo 5 d., ketvirtadienį, 17:00 val., Vilniaus dailės akademijos parodų salėje „Titanikas“, I aukšte (Maironio g. 3) atidaroma Baltarusijos Valstybinės menų akademijos paroda „Laiškai“.

Baltarusijos Valstybinė dailės akademija 2015 m. švenčia 70 metų jubiliejų. Paskutiniųjų 20-ies metų Baltarusijos menui būdinga meninė įvairovė, išsiplėtė parodų veikla, vyksta tarptautiniai renginiai, realizuojami šiuolaikinio meno projektai. Susiformavo nauja Baltarusijos menininkų karta, galinti savarankiškai orientuotis ir suvokti pačių įvairiausių krypčių meno pasaulį. Šiuolaikinis kaimynų menas yra atidus aplinkai, tyrinėja naujas raiškos erdves, įsiskverbia į nūdienos aktualijas ir žmogaus egzistenciją. Kūrybiškumas tapo lemiamu veiksniu, padedančiu įveikti vienodumą ir inerciją, ginčyti prioritetus, inicijuoti aplinkos pokyčius, atverti duris naujoms idėjoms ir diskusijoms. , gyvam bendravimui – tai viena iš užduočių, kuri yra svarbi tiek menininkams, tiek ir Baltarusijos Valstybinei dailės akademijai.

Baltarusijos nacionalinė dailės mokykla nesiekia įgyvendinti vieningą akademinį mokymą kaip profesinę normą, uždaryti kelius į menininko savarankiškos mąstysenos realizaciją. Parodoje „Laiškai“pristatomi piešiniai, tapyba, fotografija, kiti vaizduojamojo meno kūriniai atspindi ir dabartines meno tendencijas, ir nacionalinio dailės konteksto ypatumus, ji atskleidžia Baltarusijos šiuolaikinio meno vizualinių eksperimentų įvairovę.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė