Planuojama sujungti elektros ir dujų skirstomuosius tinklus (0)

dujosValstybės valdoma energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“ planuoja sujungti elektros ir dujų skirstomuosius tinklus valdančias bendroves – LESTO ir „Lietuvos dujos“. Šių įmonių sąjunga leistų padidinti grupės efektyvumą, mažinti veiklos sąnaudas ir kurti kuo daugiau papildomų naudų elektros ir gamtinių dujų vartotojams.

LESTO ir „Lietuvos dujų“ sujungimas į bendrą skirstymo tinklų įmonę – viena svarbiausių krypčių  „Lietuvos energijos“ įmonių vertės išgryninimo programos koncepcijoje, kurią patvirtino „Lietuvos energijos“ valdyba.

Numatoma, jog detalus projekto planas bus patvirtintas balandžio mėnesį. Jį įgyvendinti planuojama iki gruodžio pabaigos. Šiuo metu „Lietuvos energijos“ profesionalų komanda atlieka išsamią galimos pertvarkos analizę. Apie priimtus sprendimus ir atliekamus žingsnius dėl grupės struktūros pokyčių visuomenė bus nuolat informuojama.

„Klientų aptarnavimo srityje pirmieji žingsniai jau žengti – bendras elektros ir dujų klientų aptarnavimo centras Vilniuje leido optimizuoti aptarnavimo procesą ir davė apčiuopiamos naudos klientams. Mūsų ketinimai suvienyti elektros ir dujų operatorius dar labiau pagerintų klientų aptarnavimą, didintų veiklos efektyvumą ir mažintų sąnaudas. Sėkmingų energetikos konsolidavimo pavyzdžių matome ir Europoje“, – teigia „Lietuvos energijos“ generalinis direktorius D. Misiūnas.

D. Misiūno teigimu, siekiama kad klientai paslaugas gautų vieno langelio principu: vienoje aptarnavimo vietoje, bendrame kontaktų centre, bendrai jungtųsi prie grupės įmonių savitarnos, gautų vieną bendrą sąskaitą.

Kategorijos: Energetika, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė