B. Nemcovas žadėjo įrodyti, kad Rusijos Federacijos kariuomenė kariauja Ukrainoje (0)

Petro Porošenka | liga.net nuotr.

Petro Porošenka | liga.net nuotr.

Vasario 28 d. Ukrainos prezidentas Petro Porašenko pareiškė, kad Maskvoje nužudytas Rusijos opozicijos lyderis Borisas Nemcovas žadėjo paviešinti įrodymus, kad Rusijos ginkluotosios pajėgos dalyvauja kovose Donbase.

„Prieš keletą savaičių aš su juo kalbėjau apie tai kokie turėtų būti Ukrainos ir Rusijos santykiai. Kokius mes norėtumėme matyti tuos santykius. Borisas pažadėjo, kad ketina paviešinti  įtikinančius įrodymus to, kad Rusijos ginkluotosios pajėgos dalyvauja Ukrainoje. Kažkas labai šito bijojo. Borisas nebijojo, bijojo budeliai. Jie jį nužudė“, – Ukrainos prezidentą cituoja Ukrainos informacinė agentūra Ukrinform.

Pasak P. Porošenko B. Nemcovas buvo didelis Ukrainos draugas ir didelis Rusijos patriotas. Jis buvo žmogumi kuris tarsi tiltas jungė mūsų valstybes, kūrė tokius santykius tarp Ukrainos ir Rusijos kokius norėjo matyti ukrainiečiai.

P. Porošenko pažymėjo, kad B. Nemcovas yra ruso kuris nuoširdžiai ir pagarbiai vertino Ukrainą, žmogaus, kuris, kovojo ir atidavė viską tam, kad apgintų laisvę savo valstybėje. „Kovo pirmąją jis turėjo išeiti į maršą, vadovauti daugiatūkstantiniam mitingui, kad parodytų, jog yra kita Rusija, kuri myli Ukrainą, gerbia žmogaus teises, kuriai laisvė nėra tuščias garsas. Ir vardan laisvės  ir demokratijos jis buvo pasirįžęs paaukoti gyvybę“, – sakė Ukrainos prezidentas.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė