Kaune pristatytas Europos U16 vaikinų krepšinio čempionatas ir jo ženklas (0)

Kauno sav. nuotr.

Kauno sav. nuotr.

Kauno miesto savivaldybėje buvo pristatytas Europos šešiolikmečių (U16) vaikinų krepšinio čempionatas, kuris rugpjūčio 6—10 dienomis vyks Kaune, ir ženklas.

„Išties džiaugiuosi, jog vėl turime galimybę rengti U16 čempionatą Kaune. Noriu padėkoti Kauno miestui, kuris sutiko padėti ir prisidėti prie šio gražaus renginio, kurie turėtų atnešti naudos ne tik miestui, bet ir šaliai. Čempionate dalyvaus 16 stipriausių Europos komandų. Noriu padėkoti “FIBA Europe” už pasitikėjimą, palinkėti gero krepšinio ir sėkmės mūsų komandai“,

– sakė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis.

Jo teigimu, šįmet Lietuvos šešiolikmečiai tikrai pajėgūs kovoti dėl medalių. Lietuva čempionatą pradės B grupėje su Ispanijos, Graikijos ir Izraelio rinktinėmis.

Kaune viešintis „FIBA Europe“ varžybų ir teisėjų skyriaus vadovas Ričardas Stokesas pabrėžė, jog jam labai smagu grįžti į Kauną, žinomą savo turtingomis ir giliomis krepšinio tradicijomis.

„Kelias pastarąsias dienas buvo vertinamas Kauno pasirengimas organizuoti U16 čempionatą, t.y. tikrinome miesto sporto infrastruktūrą, apgyvendinimo sąlygas, ir galime konstatuoti, kad miestas pasirengęs organizuoti šį renginį labai aukštu lygiu. Tikimės, jog turėsime labai sėkmingą čempionatą“, – sakė R.Stokesas.

Europos U16 vaikinų čempionato rungtynės vyks Kauno halėje ir A.Sabonio krepšinio centre.

Čempionatui iš miesto biudžeto planuojama skirti per 30 tūkst. eurų. Iš viso Europos vaikinų čempionato organizavimui numatyta apie 350 tūkst. eurų. Apie 90 proc. jų liks Lietuvos ir Kauno iždui – už apgyvendinimą, transporto ir maitinimo paslaugas bei arenų nuomą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė