Prezidentė pasveikino Estiją nacionalinės šventės proga (0)

Estijos vėliava | blogger.com nuotr.

Estijos vėliava | blogger.com nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Estijos Respublikos Prezidentą Tomą Hendriką Ilvesą Estijos nepriklausomybės paskelbimo 97-ųjų metinių proga.

Prezidentės teigimu, nuo lemtingų 1918 metų, kai abiejų šalių piliečiai tuo pačiu metu ryžtingai prisiėmė atsakomybę už savo ateitį ir paskelbė valstybių nepriklausomybes, Lietuva ir Estija turi tvirtą draugystės sutartį. Šalies vadovė pabrėžė, kad šiandien Lietuva džiaugiasi ir didžiuojasi, su Estija būdama artimiausiomis sąjungininkėmis ir

partnerėmis, kurias vienija bendra istorija ir bendri ateities tikslai.

„Šiandieniai geopolitiniai pokyčiai mūsų regione primena, koks svarbus ir būtinas yra mūsų įsipareigojimas laisvei. Siekdami išsaugoti mūsų laisvą ir nepriklausomą gyvenimo būdą ir būdami ištikimi pasirinkimui patiems kurti savo valstybę bei užtikrinti savo žmonėms saugumą, šiandien mes kartu tęsiame kovą už bendras demokratijos ir laisvės vertybes tiek mūsų šalyse, tiek ir visoje Europoje“, – savo sveikinimo laiške sakė šalies vadovė.

Estijos vadovui ir visiems jos žmonėms Prezidentė palinkėjo daug džiaugsmo, sveikatos ir laimės klestinčioje ir stiprioje Estijoje.

Kategorijos: Kultūra, Naujienos, Politika ir ekonomika, Šventės, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė