Vilniuje kuriamas filmas „Karas ir taika“ (0)

Vilniaus sav. nuotr.

Vilniaus sav. nuotr.

BBC su amerikiečių „The Weinstein Company“ Vilniuje filmuoja šešių serijų televizijos filmą pagal Levo Tolstojaus romaną „Karas ir taika“ (rež. britas Tom Harper).

Vienas šio filmo prodiuserių – Harvey Weinsteinas – dirbo prie garsiausių Kventino Tarantino filmų – „Pasiutę šunys“, „Bulvarinis skaitalas“ ir kt.

„Filmavimo darbai Vilniuje sekasi puikiai. Visi labai draugiški, paslaugūs ir mes jaučiamės labai laukiami šiame nuostabiame mieste“, – sakė filmo „Karas ir taika“ prodiuserė Džiulija Stanard.

Pjerą Bezuchovą vaidins aktorius Paulas Dano (vaidinęs „12 vergovės metų“), Andrejų Bolkonskį – Džeimsas Nortonas (vaidinęs kultiniame televizijos seriale „Daktaras kas“), Natašą Rostovą – jaunosios kartos aktorė iš Didžiosios Britanijos Lili Džeims, populiaraus serialo „Dauntono abatija“ žvaigždė. Filme vaidins taip pat lietuvių aktoriai Paulius Ignatavičius, Valerijus Jevsejevas, Irmantas Bačelis, Vesta Grabšaitė ir kiti.

Vilniuje bus filmuojama Senamiesčio pastatuose, kiemuose ir gatvėse, taip pat Trakų Vokėje. Į įvairius filmavimo darbus bus įtraukta tūkstančiai lietuvių, vien Lietuvoje sąmata yra apie 7 milijonai eurų.

Penkių aristokratų šeimų istorija daugiausia bus filmuojama Rusijoje, dalis scenų – Lietuvoje ir Latvijoje. Planuojama, kad BBC filmą rodys 2016 metais.

 

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė