Įvyko oficialus Birštono miesto ir tarptautinės magistralės A16 (E28) žiedinės sankryžos atidarymas (nuotraukos) (0)

Birštono miesto savivaldybės nuotr.

Birštono miesto savivaldybės nuotr.

Vasario 19 d., vyko oficialus Birštono miesto ir tarptautinės magistralės A16 (E28) žiedinės sankryžos atidarymas ir įgyvendintų statybos darbų pristatymas. Renginyje dalyvavo ir simbolinę atidarymo juostą perkirpo LR susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktoriaus pavaduotojas, laikinai einantis direktoriaus pareigas Egidijus Skrodenis, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, LR Seimo narys Andrius Palionis, AB „Kauno tiltai“ generalinis direktorius Giedrius Cvilikas.

veikinimo žodį taręs LR susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius pasidžiaugė, kad, įgyvendinus šį rekonstrukcijos projektą, naujoji sankryža užtikrina saugų eismą, kad šiuo metu ir, tikėtina, bus išvengta skaudžių eismo nelaimių.

Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė teigė, kad šios žiedinės sankryžos įrengimas buvo itin svarbus projektas Birštonui. Ji dėkojo visiems, prisidėjusiems prie šio projekto įgyvendinimo. „Įrengus sankryžą, nebuvo nei vieno eismo įvykio, yra užtikrinamas saugumas. Kartu ir įvažiavimas į Birštoną tapo saugus, išskirtinis, šiuolaikiškas. Pavasarį „Turbo“ žiedinę sankryžą papuoš žydinčios alyvos. Nepamirškite važiuoti saugiai ir užsukti į Birštono kurortą!“, – teigė N. Dirginčienė.

Rekonstruotame ruože vidutinis metinis eismo intensyvumas siekia apie 7 tūkst. automobilių per parą, todėl buvo aktualu įrengti greitąją žiedinę sankryžą, kad būtų galima išvengti automobilių spūsčių. Taip pat buvo įgyvendinti įvairūs konstrukcijos sprendimai, kurie atitinka saugios sankryžos reikalavimus kitiems eismo dalyviams – pėstiesiems, dviratininkams.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė