Vilniaus knygų mugėje bus pristatytas naujas keliautojo po Šilalės kraštą žinynas (0)

junona-ir-vytenis-almonaiciai-keliautojozinynas.lt-nuotr-K100

Junona ir Vytenis Almonaičiai | keliautojozinynas.lt nuotr.

Vasario 20 d., penktadienį, 16 val., Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, 3.1 salėje Vilniaus knygų mugėje bus pristatyta  Viešosios įstaigos „Keliautojo žinynas“ išleista knyga „Šiaurės Karšuva: keliautojo po Šilalės kraštą žinynas“. Jos Lietuvos istorijos bei paveldo tyrinėtojai, Martyno Jankaus premijos laureatai Vytenis ir Junona Almonaičiai, išleidę jau ne vieną panašaus pobūdžio knygą. Knygos pristatyme dalyvaus Kultūros paveldo departamento direktorė Diana Varnaitė, etnologė Gražina Kadžytė, Lietuvos keliautojų sąjungos prezidentas Algimantas Jucevičius.

Kitu metu kviečiame pabendrauti „Keliautojo žinyno“ stende 5 salėje, jau įprastoje vietoje, greta „Lutututės“ (gamtos leidiniai).

„Šiaurės Karšuva“ – 2006-aisiais išleistos knygos „Karšuva. 2“ iš esmės atnaujintas ir papildytas leidimas. Žinynas skiriamas pažintinio-kultūrinio turizmo mėgėjams (ypač – mėgstantiems keliauti savarankiškai), taip pat visiems, besidomintiems Lietuvos istorija ir kultūros paveldu.

Šiame krašte yra nemažai keliautojams gerai žinomų ir dažnai lankomų vietų – Dionizo Poškos Baubliai, lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno tėviškės. Tačiau čia yra daug ir tokių kultūros, istorijos bei gamtos vertybių, apie kurias galbūt iki šiol Jums neteko girdėti. Atradome jas ne tik sau, bet ir Jums. Siūlome pasinaudoti mūsų sukauptomis žiniomis, pakeliauti tais pačiais takais ir patirti pažinimo džiaugsmą.

Knygoje – net 530 iliustracijų, tai – šiuolaikinės ir archyvinės nuotraukos, piešiniai, schemos, žemėlapių iškarpos. Prie jos pridedamas lankstinuko formos dvipusis spalvotas žemėlapis (M 1:70000, 42 X 44 cm), kuriame pažymėtos 186 svarbiausios lankytinos vietos šiaurės Karšuvoje. Knygoje aprašytos 136 vietovės – miesteliai, kaimai ir kt.

Siaures Karsuva

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Kultūra, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė