79 proc. Lietuvos gyventojų nepritaria vienos lyties asmenų partnerystės įteisinimui (5)

R.Garuolio nuotr.

R.Garuolio nuotr.

79 proc. Lietuvos gyventojų nepritaria vienos lyties asmenų partnerystės įteisinimui. Teigiamai ar greičiau teigiamai tokią galimybę vertina 15 proc. piliečių.

82 proc. taip pat neigiamai vertina siūlymus įteisinti vienos lyties santuoką, teigiamai į tai žiūri 8 proc. gyventojų, parodė Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „Rait“ atlikta apklausa, kurią užsakė Lietuvos notarų rūmai.

Bendrovė apklausą Lietuvos notarų rūmų užsakymu vykdė 2014 metų lapkričio 7–23 dienomis bei apklausė 1000 žmonių, kurių amžius nuo 15 iki 74 metų.

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , .

5 komentarai

 1. Lietuvos:

  piliečiai nepritaria, paziuresim ka darys valdziazmogiai.

 2. taip:

  skaiciai garantuotai yra ne tie – bent 95 proc. nepritaria. o sitie skaiciai tai uzsakyti sadomitu- tipo duokit kuo daugiau pinigu- juk matot musu pastangomis situacija keiciasi.
  kad 20 procentu pritartu kai ju paciu yra 5 proc. – tai noncensas.

 3. pasivadinusiam „taip“:

  Pirma, reikėtų bent jau išmokti rašyti lietuviškai. Antra, kam vartoti žodžius, jeigu net nežinote, kaip juos rašyti. Trečia, koks raštas – toks ir žmogus. Ketvirta, pirmiau pasižiūrėkite savęs, ar esate toks doruolis, nes paprastai labiausia rėkia tie, kurie savo riksmu bando paslėpti savo juodus darbelius. Penkta, kas per iškrypimas domėtis kitų žmonių gyvenimu ir jį tvarkyti?

  • taip:

   tu del mano rasymo nesijaudink sadomite. nebus cia iteisinti jokie ishkrypimai galit del to nesijaudint- o ir ten kur tos santuokos jau ivestos- jos bus atshauktos. negyvens zmones sadomoj ir gomoroj.
   sadomitai gali trumpam nupirk politikus kad jie ivestu jiems naudingus istatymus- bet tik trumpam- ateis kiti – bus atkeista. nedemonstruok savo ishkrypimo paraduose, nereikalauk santuoku ir isivaikinimo ir niekam tu nerupesi – lietuviskai sklandziai mokantis rasyti ishgama.

  • Klausimas:

   “Penkta, kas per iškrypimas domėtis kitų žmonių gyvenimu ir jį tvarkyti?” – labai aktualus klausimas LGBT atstovams. Paklauskite jų – jie nuolat kiša savo supratimą kitiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė