Moksleiviai kviečiami dalyvauti filmų apie gamtą varžytuvėse (0)

inkilas_am.lt

am.lt nuotr.

Ruošdamasi tradicinėms paukščių sutiktuvėms Generalinė miškų urėdija kviečia moksleivius dalyvauti filmųų apie gamtą varžytuvėse.

Paukščių sutiktuvės kovą kasmet rengiamos 42 šalies miškų urėdijose. Tradicinės akcijos „Paukščiai grįžta namo“ metu miškininkai su jaunaisiais miško bičiuliais iškelia per 3 tūkst. inkilų.

Šiemet inkilai mažiesiems sparnuočiams bus keliami kovo 23 d. Tądien inkilus Nemenčinės miškų urėdijos Liepynės girininkijoje kels ir akcijos globėjas aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas. „Tikiu, kad miškų sparnuočiais besirūpinantys vaikai auga artimesni gamtai. Kviečiu visus iškelti inkilą ir įsitikinti, kad tai smagu ir reikalinga. Pasitikime sugrįžtančius paukščius kartu“, – sakė K. Trečiokas.

Sumanymo „Paukščiai grįžta namo“ svarbiausia detalė – moksleivių kurtų filmukų apie gamtą, paukščius ir pavasarį varžytuvės. Daugiau informacijos apie tai rasite čia.

Generalinės miškų urėdijos rengiamas užsiėmimas „Paukščiai grįžta namo“ padeda ugdyti atsakingą vaikų ir jaunuolių požiūrį į aplinką. Taip siekiama ne tik paruošti namus grįžtantiems paukščiams, bet ir skatinti moksleivių kūrybiškumą, įtraukti juos į įdomią ir prasmingą veiklą.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kultūra, Menas, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė