Pasaulio lyderiai sveikina Lietuvą su Vasario 16-ąja (1)

A.Sartanavičiaus nuotr.

A.Sartanavičiaus nuotr.

Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė sulaukė pasaulio lyderių sveikinimų.

Šalies vadovę ir visus Lietuvos žmones pasveikino Jungtinės Karalystės Karalienė Elžbieta II, Kanados generalgubernatorius Davidas Johnstonas, JAV Prezidentas Barakas Obama, Vokietijos Prezidentas Joachimas Gauckas, Airijos, Austrijos, Kinijos, Portugalijos, Italijos, Indijos, Turkijos ir Singapūro vadovai, Saudo Arabijos Karalius Salmanas bin Abdulazizas Al Saudas ir kiti pasaulio lyderiai.

Karalienė Elžbieta II, sveikindama Lietuvos žmones, linkėjo jiems daug laimės, sėkmės ir gerovės.

JAV Prezidentas Barakas Obama pabrėžė, jog Lietuvą ir JAV sieja tvirti draugystės ryšiai ir partnerystė NATO atremiant sudėtingus saugumo iššūkius.

„Iškovojusi Nepriklausomybę Lietuva sukūrė gyvybingą demokratiją ir imasi atsakingo vaidmens transatlantinėse bei pasaulinėse institucijose. Šiandien Lietuva yra svarbi NATO ir ES narė, svariai gina demokratines vertybes JT Saugumo Taryboje. Jungtinės Valstijos labai vertina Lietuvos indėlį ir dar kartą užtikrina savo įsipareigojimą mūsų besitęsiančiai partnerystei. Tikiuosi ir toliau tęsti artimą mūsų šalių draugystę ir bendradarbiavimą“, – rašo JAV Prezidentas savo sveikinimo laiške šalies vadovei.

Vokietijos Prezidentas Joachimas Gauckas pažymėjo, jog Lietuvos ir Vokietijos dvišaliai santykiai bei bendradarbiavimas Europos ir saugumo politikos srityje yra intensyvūs bei pagrįsti tarpusavio pasitikėjimu. Vokietijos vadovas palinkėjo Lietuvos žmonėms geriausios kloties ir laimingos ateities.

Kitų pasaulio valstybių vadovai linkėjo mūsų šalies žmonėms daug sėkmės, laimės, sveikatos ir gerovės.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė