Kultūros ministerijos Garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“ įteiktas muzikologui V.Gerulaičiui (0)

Viktoras Gerulaitis_lrkm.lt

Viktoras Gerulaitis | lrkm.lt nuotr.

Vasario 11 d. kultūros ministras Šarūnas Birutis įteikė Kultūros ministerijos garbės ženklą „Nešk savo šviesą ir tikėk“ muzikologui, pedagogui, radijo ir televizijos laidų vedėjui Viktorui Gerulaičiui.

„Dėkoju Jums ypač už edukacinę, šviečiamąją veiklą, ugdant mūsų visuomenės ir jaunosios kartos muzikos supratimą, lavinant muzikinį skonį, rūpinantis Lietuvos klausytojų ir žiūrovų plačiu kultūriniu akiračiu ir išprusimu. Jūs rašote puikias muzikos istorijos knygas, rengiate vadovėlius, iš kurių mokosi ne tik būsimieji muzikos profesionalai“, – įteikdamas apdovanojimą sakė kultūros ministras Šarūnas Birutis.

„Savo užrašuose radau protingą mintį, kad didelės knygos yra vertingi meno kūriniai, bet dideli meno kūriniai nejaudina masių. Tai yra visiška tiesa. Eidamas į mases, aš ir siekiu, kad mano informacija šiek tiek pakylėtų plačiąją auditoriją, kad ji suprastų ir įvertintų tą didelį meno kūrinį. Šis nuostabus Kultūros ministerijos ženklas su prasmingu pavadinimu įpareigoja tai ir daryti, kiek leidžia jėgos“, – sakė muzikologas, muzikos švietėjas Viktoras Gerulaitis.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė