Prezidentė: turime siekti didesnio JAV ir kitų NATO šalių buvimo Lietuvoje (0)

R.Dačkaus nuotr.

R.Dačkaus nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Respublikos nuolatiniam atstovui prie Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos Vytautui Leškevičiui.

Susitikime Prezidentė su ambasadoriumi aptarė aktualius Lietuvos ir NATO klausimus. Kalbėdama apie saugumo padėtį regione, šalies vadovė pabrėžė, kad svarbiausias prioritetas yra visiškai ir laiku įgyvendinti Velse priimtus sprendimus. Prezidentės teigimu, Lietuva turi siekti didesnio Jungtinių Amerikos Valstijų ir kitų NATO šalių buvimo Lietuvoje ir visame regione.

Kalbėdama apie NATO ryšius su šalimis partnerėmis, Prezidentė pabrėžė, jog būtina stiprinti NATO bendradarbiavimą su Ukraina, teikti kuo didesnę Aljanso paramą ir skatinti reformas šioje šalyje.

V. Leškevičius baigė Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetą. 1996 metais pradėjo diplomato karjerą Užsienio reikalų ministerijoje, kur dirbo įvairiuose postuose, ėjo politikos direktoriaus, vėliau – viceministro pareigas. Prieš paskyrimą V. Leškevičius buvo Lietuvos ambasadorius Strasbūre prie Europos Tarybos.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė