Jaunieji tautininkai kviečia į akciją „Didvyrių atminimui – švarus patriotų kraujas“ (0)

kraujo-donorystes-akcija-ltjs-tautosjaunimas.lt-nuotr

tautosjaunimas.lt nuotr.

Vasario 7-ą dieną, 10 val. jau septintus metus iš eilės, Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga (LTJS) surengs kraujo donorystės akciją „Didvyrių atminimui – švarus patriotų kraujas“ kuria simboliškai bus prisiminti visi kraują už laisvę lieję Tautos didvyriai.

Akcija vyks Vilniaus Santariškių ligoninės Kraujo centre nuo 10 iki 15 val.

„Sakydami „Švarus kraujas“, teigiame, kad ši akcija turėtų pasitarnauti iškeliant į dienos šviesą labai skaudžią problemą Lietuvoje. Spaudoje nuolatos girdimi pranešimai, kad kai kurios institucijos elgiasi nelabai švariai ir ligoniams pilamas nekokybiškas, „atskiestas“ kraujas, arba paaiškėja kad iš prekybos krauju kažkas pralobo. Mes stengiamės bendradarbiauti tik su švariomis, nesusitepusiomis korupcija Kraujo donorystės įstaigomis ir teigiame, kad kraujas neturi tapti pasipelnymo šaltiniu nesąžiningiems vertelgoms“, – sako LTJS pirmininkas Julius Panka.

Akcijos rengėjai sakosi siekią parodyti, kad lietuviui dėl tautiečių negaila net savo kraujo, kad lietuvių Tauta tai šeima, kurioje klesti santarvė, pagarba papročiams ir pasiaukojimas.

kraujas1kraujas 2

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė