Naujuose Kuršių nerijos pėsčiųjų takuose lankytojus lydės keliaujantys žvėreliai (0)

Kuršių nerijos NP nuotr.

Kuršių nerijos NP nuotr.

Keliaujantiems po Kuršių nerijos nacionalinį parką patariama neskubėti ir atrasti grožį mažuose dalykuose – spalvose, kvapuose, garsuose. Ypatingas aplinkos grožis visais metų laikais pilnai atsiveria tik keliaujant pėsčiomis. Vaikščioti čia tikrai yra kur, o pėsčiomis tyrinėti nepažintą gamtos lopinėlį smagi pramoga visai šeimai.

Per mišką vingiuojančiose takuose nepasiklysite, nes naujai įrengti maršrutai pažymėti rodyklėmis bei numeruotais stulpeliais, o kiekvienas maršrutas turi savo simbolį – žvėrelį, kuris lankytojus lydės visos keliones metu. Nidoje sutiksite briedį, žygiuodami pamarių į Preilą – laputę, pačioje Preiloje – bebrą, Juodkrantės sengirėje – voveraitę, o kombinuotame dviračių – pėsčiųjų maršrute – dviračiu riedantį zuikį.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos sukurti ir įrengti penki patrauklūs pėsčiųjų maršrutai padės ieškantiems gražiausių Kuršių nerijos kraštovaizdžių. Į atradimų kelionę patariama leistis Lankytojų centruose įsigijus naujai išleistą knygelę „Pėsčiųjų vadovas po Kuršių neriją“ (lietuvių, vokiečių arba anglų kalbomis), kurioje rasite ne tik takų schemas, bet ir iliustruotus tikslius maršrutų aprašymus.

Maršrutai parinkti supažindinantys su ypatinga pusiasalio gamta, istorija ir kraštovaizdžio įvairove. Keliaudami parko direkcijos pasiūlytais maršrutais, įsitikinsite, kad Kuršių nerijoje yra ne tik puikūs paplūdimiai ir jaukios gyvenvietės, bet ir įvairaus brandumo miškai, smėlynams būdingos augalų ir gyvūnų rūšys.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė